Existuje jen málo lidí v České a Slovenské republice, kteří by neznali pojem PSH. Tři jména, tři písmena, která už řadu let udávají rytmus hiphopové scény. Vladimír 518, Orion a DJ Mike Trafik. Borci, kteří se svými nadupanými singly zapsali do kroniky rappové scény a do paměti každého posluchače hiphopu. “Penerský Desert” prostě z hlavy nedostaneš. To, že rok 2015 je pro ně úspěšným rokem, dokazují nejen svými nadupanými koncerty, ale i mnohým dalším!

PSH jsou hvězdy. Vladimír 518, Orion a DJ Mike Trafik to dokazují nadupanými sigly a vyprodanými koncerty. Rok 2015 je jejich. Začínají cenou za nejlepší videoklip rokuJá to říkal” a pokračují účastí na většině velkých hudebních akcí u nás i na Slovensku. V Praze to PSH rozjíždí koncertem v rámci festivalu United Islands o pár dní později se jim podaří napěchovat na Náplavku půlku Prahy. Neuběhne ani pár dní od totálně zmasakrovaného a narvaného nábřeží a DJ Mike Trafik vypouští své beaty na dalším festivalu, tentokrát v Plzni. Je to kalup.

Stíhat přesuny mezi koncerty je extrémně náročné, ale na výkonech a energii rapperů to ale nejde znát. Někdy už je to ovšem za hranou a musí se sáhnout po těžkém kalibru. Minulou sobotu odpoledne  PSH rozdmýchali náladu na světovém poháru ve Skateboardingu GrandPrix v Berouně a večer už si je žádali fanoušci festivalu Hip Hop Žije v Bratislavě. Co s tím? Pivo Excelent jim zaplatilo soukromé letadlo. Ihned po vystoupení v Berouně se Vladimír 518 a DJ Mike Trafik přesunuli na letiště v Hořovicích a během několika minut byli ve vzduchu. Od teď už to nechtějí jinak.

My se můžeme jen těšit na to, čím nás pánové z PSH ještě překvapí, protože show must go on a “Rok PSH” ještě nekončí.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit