Existuje jen málo lidí v České a Slovenské republice, kteří by neznali pojem PSH. Tři jména, tři písmena, která už řadu let udávají rytmus hiphopové scény. Vladimír 518, Orion a DJ Mike Trafik. Borci, kteří se svými nadupanými singly zapsali do kroniky rappové scény a do paměti každého posluchače hiphopu. “Penerský Desert” prostě z hlavy nedostaneš. To, že rok 2015 je pro ně úspěšným rokem, dokazují nejen svými nadupanými koncerty, ale i mnohým dalším!

PSH jsou hvězdy. Vladimír 518, Orion a DJ Mike Trafik to dokazují nadupanými sigly a vyprodanými koncerty. Rok 2015 je jejich. Začínají cenou za nejlepší videoklip rokuJá to říkal” a pokračují účastí na většině velkých hudebních akcí u nás i na Slovensku. V Praze to PSH rozjíždí koncertem v rámci festivalu United Islands o pár dní později se jim podaří napěchovat na Náplavku půlku Prahy. Neuběhne ani pár dní od totálně zmasakrovaného a narvaného nábřeží a DJ Mike Trafik vypouští své beaty na dalším festivalu, tentokrát v Plzni. Je to kalup.

Stíhat přesuny mezi koncerty je extrémně náročné, ale na výkonech a energii rapperů to ale nejde znát. Někdy už je to ovšem za hranou a musí se sáhnout po těžkém kalibru. Minulou sobotu odpoledne  PSH rozdmýchali náladu na světovém poháru ve Skateboardingu GrandPrix v Berouně a večer už si je žádali fanoušci festivalu Hip Hop Žije v Bratislavě. Co s tím? Pivo Excelent jim zaplatilo soukromé letadlo. Ihned po vystoupení v Berouně se Vladimír 518 a DJ Mike Trafik přesunuli na letiště v Hořovicích a během několika minut byli ve vzduchu. Od teď už to nechtějí jinak.

My se můžeme jen těšit na to, čím nás pánové z PSH ještě překvapí, protože show must go on a “Rok PSH” ještě nekončí.