Přemýšlíte, jak chytře zkrášlit svůj stávající, nebo snad teprve rýsující se domov? Nejdůležitějším prvkem každého interiéru je bezpochyby nábytek. Pokud tedy chcete mít svůj dům či byt opravdu útulný, neměli byste při jeho výběru zaspat na vavřínech. My vám rádi poradíme, jak se s jeho nákupem popasovat a prozradíme, co byste v roce 2021 rozhodně neměli opomenout.

Máte doma starý nábytek, který jste si možná sice dříve zamilovali, ale postupně vás, jak to tak bývá, omrzel? Nebo se teprve chystáte nábytek do svého budoucího bydliště zařizovat? Pak výběr zbytečně neuspěchejte. Nábytek totiž nejenže reflektuje váš styl, ale zároveň dodává domovu to správné kouzlo, jež má každý útulný domov mít. Rozhodně tedy vyberte ten správný designový nábytek, protože při špatném výběru může naopak nevkusně pokazit vzhled celého interiéru.

Trendy nábytek do nového roku

Správný výběr nábytku začíná u kuchyně. Nechcete přece, abyste jedli u něčeho a na něčem, co se vám vlastně nelíbí, ale naopak si určitě přejete mít u svých ranních, odpoledních i večerních pokrmů co největší pohodlí a moct se přitom dívat na skvostné dílo, které by měl váš stul představovat. Pokud rádi držíte krok s dobou a zároveň oceníte komfort (o čemž nepochybujeme), rozhodně byste neměli do své kuchyně zapomenout zakomponovat jídelní židle z masivu i dřevěný jídelní stůl. Dřevo je prostě v módě a ať už dáte přednost dubu, nebo raději buku, nic nezkazíte.

To stejné platí víceméně i pro zbytek domu či bytu. Ani v obývacím pokoji neuděláte s dřevem chybu. Pokud si přejete opravdu kvalitní nábytek ze dřeva, doporučujeme pak navštívit e-shop Belterra – výrobce kvalitního a designového nábytku. Z jeho široké nabídky stolů, židlí i zahradního nábytku si vybere naprosto každý a pokud hledáte ideálního prostředníka pro realizaci svého vysněného domova, nenajdete lepšího.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit