Každý ví, že základem kvalitního, příjemného i zdravého spánku je správná postel a matrace. Na co už se ale většinou zapomíná, je povlečení. Tomu se totiž zásluhy za pohodlný spánek a pěkné sny už nepřipisují. Přitom se na nich podílí stejnou mírou.

Mnoho lidí si myslí, že povlečení nemá na spánek žádný vliv. Věřte ale, že pokud budete mít obyčejné nekvalitní povlečení, nebo naopak kvalitní luxusní povlečení, poznáte rozdíl hned po prvním usnutí. Dobrý materiál povlečení vám totiž v noci zajistí lepší komfort, díky kterému se budete v noci méně potit a lépe spát. Samozřejmě je potřeba ho zkombinovat i se správnou přikrývkou.

Ložnice snů

Luxusní ložní povlečení má samozřejmě kromě funkčních výhod i ty estetické. Pokud si tedy chcete, ať už sami či s partnerem/partnerkou, zařídit opravdovou ložnici snů, ve které se bude spát jedna báseň, nesmíte výběr oblečení zazdít.

Nejoblíbenějším druhem je bavlněné povlečení. To protože je vyrobeno ze 100% tkaniny, která je velmi příjemná při kontaktu s pokožkou a zajišťuje vysokou absorpci vlhkosti. Pokud to tedy myslíte s výběrem kvalitního povlečení vážně, rozhodně byste neměli minout československou textilku Áčko, která je na trhu již od roku 1991 a na svém e-shopu nabízí desítky druhů bavlněného povlečení nejrůznějších velikostí i motivů.

Nebojte se, pořízení luxusního bavlněné povlečení vás z kůže nestáhne. Ceny se většinou pohybují v řádech stovek, takže si ničím nekažený spánek může dopřát naprosto každý. Pro ty vybíravější a náročnější však nabízí Áčko i možnost povlečení na míru. Kromě toho u nich naleznete i kvalitní prostěradla, přikrývky či stylové polštáře. Všechno zmíněné si můžete sami na vlastní kůži vyzkoušet v jedné z jejich prodejen v Karviné, nebo Ostravě.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit