Chystáte se k prodeji vaší nemovitosti, ale straší vás technické záležitosti kolem celého prodeje a případný výběr vhodného makléře či realitní kanceláře? Svou nemovitost můžete prodat bez stresu a starostí. Stačí se jen obrátit na ty vhodné lidi.

Například společnost pnholding.cz je realitní kancelář, která se soustředí na výkup nemovitostí za 95 procent tržní ceny a vyplácí peníze již do druhého dne. Výhodou tak je, že klient nemusí čekat na nespočet prohlídek s makléři a hlavně se vyhne i čekání na to, až se najde někdo, kdo bude mít o nemovitosti zájem a odkoupí ji. Člověk se navíc vyhne i placení provizí. Ty bývají často velmi zmatečné a mnohdy připraví vaši peněženku o další desítky tisíc navíc.

Současná koronavirová situace navíc dostala mnoho podnikatelů do svízelné situace a hrozí jim aktuálně insolvence. Výkup nemovitosti se tak stává jednou z nejlepších možných cest, jak se vyhnout exekuci a zachránit tak podnikání.

Tento model výkupu začaly firmy v Česku používat po vzoru realitních kanceláří, které provozují své podnikání ve Spojených státech amerických. Některé české kanceláře však šli ještě dál. Nabízejí mnohem výhodnější podmínky, než sousedé za velkou louží.

Společnost pnholding.cz a.s. vykupuje nemovitosti v jakémkoliv technickém stavu a včetně právních vad. Firma se zabývá hlavně složitými případy zadlužených nemovitostí, nemovitostí v exekuci či v insolvenčním řízení. Za svou 15 letou dobu existence prodala už více než 250 nemovitostí. Zájemci mohou firmu kontaktovat telefonicky na 776 890 000 nebo pomoci formuláře na stránkách pnholding.cz.

Pro mnoho lidí patří “výkup” stále mezi nedůvěřivá slova. Důležité je však upozornit, že prodej nemovitostí má svá pravidla. Ta chrání prodávající i kupující před podvody a zpronevěrou, takže žádné nebezpečí nehrozí. Výkup je navíc výhodný hlavně v případě, že máte ve stejnou chvíli v plánu nemovitosti jak prodat, tak i zároveň novou koupit. Peníze totiž dostanete a můžete je použít k následné koupi jiné nemovitosti.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit