Rádi sportujete, či si jen tak občas chodíte zaběhat a už vás nebaví s sebou tahat telefon? Hledáte přístroj, který krásně spojí jak vaše sportovní koníčky, tak i kritéria módního doplňku? Fitness náramky jsou možná právě tím, co hledáte. Běhání už nikdy nebude takové, jako bylo dřív.

Fitness náramky, někdy také nazývány jako chytré náramky, jsou oblíbeným doplňkem sportovců a lidí, kteří rádi svůj volný čas tráví sportem. Náramek, který připomíná hodinky slouží k monitorování vašeho pohybu a jeho kvality. Nejedná se ale pouze o přístroj, který měří kolik toho uběhnete, za náramkem se skrývá mnohem více. Jedním s takových je například náramek Xiaomi Mi Band.

Náramky mohou ukázat jak počet nachozených kroků, kvalitu spánku, tak mohou sloužit i jako skvělý módní doplněk, pásky se totiž dají obvykle vyměnit. Jinak tomu není ani u modelu Mi Band. Vybrat si je možné z velké škály barev, takže váš náramek můžete sladit i s vaším oblečením.

Vybrat si můžete jak od obyčejných gumových řemínků, které stojí opravdu pár korun, až přes řemínky prodyšné nebo ocelové, kde už si samozřejmě trochu připlatíte. Kvalitní řemínky, a vlastně cokoliv, co k vašemu Xiaomi Mi Band náramku potřebujete, seženete třeba na mibandshop.cz. Obchod nabízí Mi Band 5 náhradní náramky, Mi Band 4 náhradní náramky, ale také starší Mi Band 3 náhradní náramky. Stačí si pouze vybrat váš typ a řemínek, který se vám líbí.

Chytré náramky od Xiaomi navíc v Česku lákají i svou příjemnou cenou. Cena nových modelů se většinou pohybuje okolo tisíce korun a nabízí prvotřídní poměr cena/výkon. Hlavním lákadlem je jejich vodotěsnost a možnost spárování jak s Androidem, tak i iOS. Co se týče Xiaomi, tak u konkurence byste podobný přístroj za takovouto cenu hledali jen marně. Náramky se navíc dají spojit s nepřeberným množstvím sportovních aplikací, a vy tak můžete krásně sledovat, jak se zlepšují vaše každodenní výkony!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit