Prodej domu není lehká záležitost. Každý, kdo tímto procesem někdy prošel nebo prochází, nám dá jistě zapravdu. Úspěšnému prodeji totiž často předchází vynaložení velkého úsilí, spousty času a hlavně nemalých finančních prostředků. Tak tomu ale nemusí být vždy. Problém totiž většinou spočívá jednoduše ve špatném výběru realitní kanceláře, nebo dokonce rozhodnutí realitku obejít úplně. Pokud však svěříte prodej domu do rukou odborníků s bohatými zkušenostmi, můžete ušetřit spoustu peněz, nervů a nekonečného čekání.

„Prodej domu zvládnu, to není žádná věda“

Ať už prodáváte jakoukoliv nemovitost, odbornou pomoc budete potřebovat určitě. O to víc to platí u prodeje rodinného domu. Jde o klasický scénář – stěhujete se do lepšího, většího či jednoduše něčeho jiného, k vaší rodině přibyly ratolesti a už se nevejdete pod jednu střechu, nebo jste se naopak rozhodli uskromnit se, ale nevíte, co s vaší stávající nemovitostí. Můžete zkusit rozlousknout tento oříšek sami, vyfotit váš dům a pověsit ho na jeden z mnoha přeplněných online bazarů s rodinnými domy. Pokud však nechcete trávit dlouhé dny a noci nekonečným mačkáním tlačítka F5, marně doufajíc, že vám konečně přišla nějaká nabídka, tak se můžete zkusit obrátit na realitní kancelář. Ani to však nemusí být vždy scénář s úspěšným koncem. Lehce totiž narazíte na realitky a makléře, kterým jde jen o zisk a místo kvality nahánějí kvantitu, čímž se váš prodej zdržuje a peníze vám utíkají jak Usain Bolt v Berlíně v roce 2009. Jak tedy na nejrychlejší prodej nemovitosti?

Nechte si pomoci od realitky

Nejjednodušším řešením při prodeji domu tak bude si nechat poradit odrealitky. ODREALITKY.CZ má bohaté zkušenosti nasbírané a ověřené desetiletou praxí v oboru, které ráda zúročí jak při samotném prodeji domu, tak při inzerci a prezentaci i právním poradenství a zastoupení. Nespoléhat se jen na sebe a nechat si pomoci odrealitky není žádná ostuda.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit