E-shop s velmi originálním názvem i sortimentem Hubatá černoška v těchto dnech vyhrál Shop roku 2017 v kategorii Masky a kostýmy. Na jeho YouTube kanále přibývají videa, kde “maskovaní zaměstnanci” tropí různé hlouposti a tak trochu “mimoděk” zároveň představují své produkty.

Přístup e-shopu je velmi originální a nápaditý. Ostatně to se dá říci také o jeho sortimentu, jenž je tvořen na straně jedné netradičními dárky, na straně druhé zmíněnými karnevalovými doplňky. Pokud chcete opravdu něco originálního, zde to určitě najdete. Nás pobavil například prsatý polštář, nic v plechovce, toaleťáky s potiskem, různé vtipné hrníčky netradičních tvarů nebo potisků, slivovice ukrytá v knize, hůl s balíkem pětitisícovek atd. V karnevalové sekci se zaměřují především na retro párty, hippies doplňky, indiány, piráty, čerty nebo třeba námořníky.

Vraťme se ale k zaměstnancům, které e-shop představuje v rámci nenápadné kategorie “O nás“. Zde jiné weby mívají celkem tradiční až ohrané informace bez nápadu, ale u Hubaté černošky je všechno jinak. Zaměstnanci jsou zde v převlecích a maskách, takže v podstatě nevíte, kde je hranice mezi fikcí a realitou. Je vám to ale jedno, protože tento přístup zkrátka baví a svědčí to o zjevném smyslu pro humor této sedlčanské firmy.

Zaměstnanci totiž nejsou představeni jen tak obyčejně, ale zjevně smyšlené postavy tu mají své příběhy, své charaktery a svůj styl vystupování, který hraje významnou roli právě v publikovaných videích. Nás asi nejvíc zaujal skladník “kriminálního vzhledu” Kryštof Kabát, jehož videa doporučujeme.

Zdá se, že o tomto e-shopu ještě uslyšíme, protože jeho přístup i samotná nabídka jednoduše stojí za pozornost. A je to dobře, protože nápaditých firem není nikdy dost.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit