Jedním z velmi příjemných firemních benefitů je také firemní večírek, který je mnohdy skvělým uzavřením pracovního roku. I přesto, že by se za základ každého firemního večírku dala považovat zábava, pohoda a skvělé jídlo a pití, špičkový večírek se neobejde také bez ozvučení, osvětlení a technického zajištění. Právě to dělá z obyčejného večírku, kterých jsou v období Vánoc stovky, večírek neobyčejný.

 

Chcete, aby se právě na váš večírek dlouho vzpomínalo? Zajistěte si profesionální audiovizuální techniku.

Co oči nevidí…to je špatně osvětleno…

Co je potřeba k tomu, aby se z řečníka stala opravdová hvězda? Osvětlovací technika, která dá podiu zcela unikátní ráz. Své o tom ví i společnost C-mont, která se v této oblasti pohybuje už od roku 2004. Kromě nabídky osvětlovací, ozvučovací a projekční techniky, realizuje také videoprojekci a pořízení kamerového záznamu s profesionální obsluhou. A kompletní zajištění techniky jednou firmou vám ušetří celou řadu starostí.

 

Zvuk, který má říz

Halo, slyšíte mě?…Na tuto otázku dostane řečník díky zajištění ozvučovací techniky jasné ano. Nemusíte se tak obávat pískání mikrofonu nebo toho, že lidé v zadních částech místnosti neuslyší ani ň. Naopak, těšte se na čistý zvuk.

Bylo by libo videoprojekci?

Máte video, které by vašim zaměstnancům nemělo uniknout? Nasbírali jste za celý rok fotografie, které dokáží pobavit či zaujmout? Díky videoprojekci můžete zaměstnancům připomenout, jak krásným rokem rok 2017 byl.

 

Bez záznamu ani ťuk 

Víte, kdy nedokážete na hezké vzpomínky ze svého života zapomenout? Ve chvíli, kdy je máte uchované. I to totiž společnost C-mont, která zajistí pořízení kamerového záznamu s profesionální obsluhou, nabízí. A výsledné video můžete třeba promítnout na vánočním večírku v dalším roce!

Chcete i vy utužit pracovní kolektiv vánočním večírkem? Udělejte ho nezapomenutelným se společností C-mont, vsaďte na skvělý zvuk, světlo i záznam, který uchová vzpomínky. 

Využijte i dalších služeb jako pronájem či servis audiovizuální techniky.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE