Rovníkový deštný prales je se svými barvami a úžasnou rozmanitostí života nevyčerpatelným zdrojem inspirace. V kolekci Nike Running Jungle Pack se objevují motivy tropických motýlů, divokých šelem i věčně zelené vegetace, které se výborně hodí i do městské letní džungle!


SU16_RN_M_JUNGLE_PACK_HZ_WO_Socks_007_56767
Nike Jungle Men
JUNGLE_PACK_WOMENS_56687
Nike Jungle Women

Kolekce zahrnuje troje běžecké boty v mužské i dámské verzi – Nike LunarTempo 2, Nike Air Zoom Pegasus 33 a Nike Free RN. Doplňuje ji mužské triko, dámské tílko a čepice s tropickým květinovým vzorem.

Kolekce bude dostupná od 9. června na nike.com a ve vybraných obchodech.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit