Závod v jednom z nejatraktivnějších extrémních sportů, účast předních světových skokanů, nadupaný doprovodný program, koncerty a DJové až do rána, to je již tradiční akce léta Desperados High Jump 2016. Letošní ročník otevřeného mistrovství České republiky v high divingu, tedy skocích do vody v otevřené přírodě, proběhne v prostředí žulového lomu v Hřiměždicích u Příbrami v termínu od 5. do 6. srpna 2016. Vstupenky na celovíkendovou akci jsou již nyní v prodeji v síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu. 

Již sedmnáctý ročník největšího high divingového závodu ve střední Evropě Desperados High Jump se opět, jako už tradičně, uskuteční v přírodním areálu lomu v Hřiměždicích u Příbrami. Stejně jako v předchozích letech čeká na návštěvníky dvoudenní program složený ze skokanského závodu z platformy 12 a 16 metrů nad vodní hladinou. Dále pak závod ze speciální pětimetrové houpačky. Atraktivní součástí jsou také exhibiční skoky těch nejlepších a nejodvážnějších skokanů z výšky okolo 30 metrů.


Oficiální video pozvánka k letošnímu ročníku


Svou účast na závodech již v tuto chvíli přislíbili přední evropští i světoví skokani a skokanky. Proto se fanoušci nejen extrémních sportů mohou těšit na špičkové výkony těch nejlepších skokanů tohoto nejstaršího extrémního sportu vůbec. Kromě závodu ve skoku do Hřiměždic opět zavítá početná skupina tzv. spashdiverů z Německa, kteří se postarají o velkou a nenapodobitelnou show ve skoku stylových placáků. Například v minulém roce se jeden ze zástupců splashdiverů postaral o světový rekord ve skoku placáku z 25 metrové výšky.

Návštěvníci Desperados High Jumpu se mohou těšit také na bohatý doprovodný program složený z volnočasových aktivit i dalších exhibic profesionálních zástupců extrémních sportovců. Nebude také chybět několik hudebních podií, na kterých se představí přední české hudební skupiny a DJové. V tuto chvíli probíhá také jednání a zajišťování zahraničních headlinerů hudebního programu, který bude pořadatelem akce zveřejněn v blízké době.


Podívejte se na naše aftermovie z minulého ročníku!


Pro návštěvníky akce Desperados High Jump bude v areálu připraveno mnoho občerstvovacích zařízení s vybranými lahůdkami a vychlazeným pivem, vyostřeným tequilou Desperados, které dodává této letní akci tu pravou atmosféru. Samozřejmostí je dostatečně velké stanové městečko a kvalitní a komfortní hygienické zázemí.

Vstupenky na Desperados High Jump, který se letos koná v termínu od 5. do 6. srpna 2016, lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu 500 Kč, a to až do konce 14. června. Poté se cena zvyšuje na 700 Kč.

foto:
Foto archiv www.HIGHJUMP.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit