Sportujete a rádi byste svým svalům dopřáli regeneraci či podpořili jejich růst? Už dávno naštěstí nemusíte sahat jen po anabolických steroidech s často nebezpečnými vedlejšími účinky. V posledních letech se totiž do povědomí dostala jejich slibnější a bezpečnější alternativa s názvem SARMS. O co jde a jak tyto produkty fungují?

Selektivní modulátory receptoru androgenu neboli SARMS jsou zjednodušeně bezpečnější alternativou k anabolickým steroidům či prohormonům. Ty sportovci, a zejména pak kulturisti či vzpěrači, využívají k podpoře růstu svých svalů. Tyto anabolické či prohormonální látky však mohou mít dlouhé řady častých, nepříjemných i velmi vážných vedlejších účinků.

SARMS jsou typem ligandů androgenních receptorů a mají tedy velmi podobný účinek jako právě nechvalně známé anabolické steroidy. Na rozdíl od nich však na tělo působí mnohem selektivněji, takže více pomáhají a méně ubližují. Produkty SARMS se pak ještě dále dělí na různé druhy podle konkrétní látky, kterou obsahují. Mezi některé známé patří například ligandrol LGD 4033 či ostarine MK 2866, které mohou mít různé účinky a mohou se hodit při různých příležitostech.

Celkově však produkty SARMS přinášejí pevnost, nárůst svalů, snižují tělesný tuk nebo pomáhají regenerovat a hojit svaly bez závažných vedlejších účinků, kterými jsou jiné přípravky, jako například zmíněné anabolické steroidy, známé.

Pokud byste chtěli svému tělu prospět a výrobky SARMS sami vyzkoušet nebo se o nich zatím jen něco více dozvědět, stačí se podívat na e-shop PremiumSARMS.cz. Zde totiž najdete nejen široký výběr různých druhů SARMS, ale i velké množství užitečných informací o nich. Pokud jste pátrali po bezpečné a šetrné cestě k podpoře růstu i regenerace svalů, věřte, že dál už hledat nemusíte.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit