Síť školních kantýn Refresh Bistro si u studentů i učitelů získala velké obliby díky použití moderních technologií a inovativnímu přístupu. Kvůli epidemii Covidu-19 byly však dlouhé měsíce všechny školy, a tudíž i všechny pobočky Refresh Bistro, zavřeny. Přesto všechno ale nejoblíbenější síť školních bufetů v ČR pokračuje v rozvoji a chystá nové změny i zajímavé novinky.

Síť školních bister Refresh Bistro se snaží zlepšovat kvalitu služeb ve školních bufetech po celé ČR již několik let. Žádný z těchto roků pro ni však nebyl tak těžký, jako ten minulý. Kvůli šíření nemoci covid-19 se téměř na celý školní rok uzavřely všechny školy v republice, což logicky znamenalo i uzavření všech bufetů Refresh Bistro. To mělo na celou síť nemalé negativní dopady.

Od jara 2020, kdy u nás pandemie odstartovala, byla společnost Refresh Bistro nucena vyhodit jídlo v celkové hodnotě téměř 2,5 milionů korun a zaznamenala ztráty převyšující 5 milionů. Na truchlení však nebyl čas, a tak se dali v Refresh Bistro do práce, aby se připravili na dobu znovuotevření s novými vychytávkami, ještě modernějším přístupem a sedmnácti novými pobočkami.

Školní bistro Refresh Bistro tak od září najdete v celkem 35 školách. V každém bufetu čekají na studenty, učiteli, ale třeba i školní uklízečky či účetní čerstvé tousty, chlazené i teplé nápoje, smoothies, müsli nebo třeba polévky. Na rozdíl od klasických školních kantýn navíc zaplatíte v bufetech Refresh Bistro pohodlně kartou a obslouží vás příjemný i rychlý personál.

Jestli vás pomyšlení na Refresh Bistro ve vaší škole zaujala a rádi byste se o jejich nabídce dozvěděli více, neváhejte se podívat na jejich lákavé produktové karty. Budete překvapeni, jak široký sortiment by s Refresh Bistro mohl váš školní bufet nabízet. Všechny ceny jsou navíc přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly i náročným požadavkům studentů.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit