Pokud máte například své webové stránky, jistě řešíte jejich návštěvnost. Ta je samozřejmě maximálně důležitá. Co nejvyšší návštěvnost je totiž cestou k Vašemu úspěchu. Může Vám zajistit popularitu, efektivní reklamu, neustálý příliv potencionálních klientů, zvýší prodej vašeho eshopu nebo oblíbenost vašeho blogu.

Znáte konkrétní čísla návštěvnosti vašeho webu?

Víte, jak jsou na tom vaše stránky s návštěvností? Každý, kdo provozuje web, by měl vědět, jak si vede. Kdo jsou jeho návštěvníci, jak se chovají, kolik jich je, ale třeba také to, kolik stránek který uživatel shlédl, jak dlouho na stránkách byl atd. Důvodu je několik, v první řadě je to kvalitní a nenahraditelná zpětná vazba pro vás, dále je to také možnost, jak se zviditelnit a ukázat na úspěšnost vašich stránek – pokud tedy úspěšné jsou.

Samotné měření je samozřejmě možné provádět několika způsoby a nástroji. Každou stránku webu sleduje tzv. měřící kód, který zaznamenává jakoukoli návštěvu stránky, takto získané údaje se následně zpracovávají a získávají se z nich další užitečná data. K měření se dá využít nástrojů několika externích poskytovatelů statistických služeb. Někteří své služby nabízejí zdarma, jiní za poplatky. Velká většina poskytuje také službu tzv. počítadla, takže naměřené údaje máte přehledně zobrazeny přímo na webových stránkách. Získané výsledky lze ukládat, což Vám přináší tu výhodu sledovat trendy návštěvnosti a zpracovávat další užitečné analýzy.

WebSurf je unikátní službou pro zvýšení návštěvnosti

Pokud čísla o návštěvnosti vašich stránek máte k dispozici a chtěli byste je podstatně zvýšit, pak vězte, že řešení existuje, je relativně jednoduché a především je zdarma. Jmenuje se WebSurf. Představuje specifickou internetovou reklamu, jejímž cílem je zvyšovat návštěvnost konkrétních webových stránek, což s sebou přináší již zmíněné výhody (růst prodeje, oblíbenosti, klientů atd.)

Tato služba vlastně vznikla kvůli výzkumu unikátní internetové reklamy, což mimo jiné znamená, že k jejímu provozu přispívá z velké části sponzoring. Proto můžete naprostou většinu jeho služeb využívat zdarma. Denně touto jedinečnou internetovou reklamou oslovíte doslova tisíce lidí, kteří se pohybují na internetu. Čím dříve tuto službu začnete využívat, tím dříve sami uvidíte výsledky. Využijte počítalo návštěvnosti, a sami se přesvědčujte o tom, jak čísla každý den rostou.

Jak WebSurf vlastně funguje

Co je konkrétně je třeba pro zvýšení návštěvnosti udělat? Jednoduchou věc – surfovat. Stačí se jednoduše zaregistrovat do tohoto systému a pod svým účtem si nastavit webové stránky, které chcete v reklamě prezentovat. Na webovou stránku poté převedete kredity, které jsou zárukou toho, že se nastavená webová stránka zobrazuje a propaguje.

Asi si říkáte, kde ale vezmu ty zmíněné kredity. Můžete je mít zdarma a získat je tzv. surfováním, což je funkce, kterou máte přístupnou ihned po registraci Vašeho účtu. Tímto procesem lze kredity sbírat doslova neustále. Není to ale jediná cesta jak se k nim dostat. Lze je také koupit, nebo se zapojit se do referenčního systému. To v reálu znamená, že si vyberete reklamní bannery a reklamní odkazy, které si dáte na své webové stránky. Touto metodou získáte kredity za všechny uživatele, kteří přijdou přes vámi vystavený odkaz, a navíc vyděláte dalších 10 % kreditů z toho, co uživatel, který se zaregistroval přímo přes vás sám nasurfuje. Vy poté všechny takto vydělané kredity využijete pro zvýšení návštěvnosti vašich stránek. Ty se pak budou zobrazovat dalším zaregistrovaným uživatelům.

Skvělé na tom je, že tímto způsobem prezentujete svůj web, eshop, facebookový profil, nebo třeba blog, doslova zdarma. Tento systém funguje na podobném principu, jako funguje reklama v televizi. Prostřednictvím Websurfu si nastavíte dobu, po kterou se budou webové stránky zobrazovat a máte i další možnosti, díky kterým zacílíte na nové návštěvníky. Reklama funguje i formou výměnného sdílení a prohlížení webů, videí, FB stránek, eshopů atd.

A pokud budete mít víc kreditů, než které zvládnete využít, proměníte si je za peníze. Ty získáte také za přivedení nového uživatele, likování stránek na FB, umísťování reklamních bannerů na vašich stránkách, nebo měnění na burze. WebSurf skýtá mnoho jedinečných výhod, které stačí jen začít využívat.  Určitě vyzkoušejte službu WebSurf sami a zvyště si návštěvnost ještě dnes www.websurf.cz.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit