Již zítra, první prosincovou sobotu, se v pražské Malé sportovní hale sejdou všichni milovníci party v nespoutaném, velkolepém stylu. Stane se tak v rámci desátých narozenin fenomenálního Addictu, za kterým stojí DJ NobodyListen. Ten si na jubilejní desátý mejdan pozval naprostou špičku klubových DJs z Čech i Slovenska.

Addict #10 s podtitulem The Festival neuzavře jen první dekádu existence této legendární party, ale také symbolicky zakončí listopadovou Addict tour po republice. O tom, že to bude večírek ve velkém stylu, svědčí už jen místo, kde se akce tentokrát odehraje. Oslavy se totiž uskuteční v hokejové hale, kam se Nobody chystá přenést specifické klubové prostředí, pro které je Addict tak oblíbený.

 

Můžeme se tak tradičně těšit na typickou neopakovatelnou rave atmosféru, skvělou audiovizuální show a parádní zvuk. Kombinace těchto jednotlivých ingrediencí už sama o sobě garantuje unikátní večírek, ale zlatý hřeb teprve přijde. Tím budou speciální hosté, kteří se na Addict #10 objeví v roli hvězdných gratulantů a předvedou speciální b2b live sety.

Velkou show slibuje třeba ARCHETYP 51 (Smack b2b nrmn + hosté) s  devadesátiminutovým setem, který bude plný zajímavých hostů, dubplates, remixů a legendárních momentů. Neméně poutavé budou i sety dalších crew jako HYPNO 808 (Hugo Toxxx b2b Freezer + hosté), FCK THEM a BABYPOOL. Dalšími účinkujícími budou takové star jako třeba DJs Dalyb, Kewu, Alyaz. Samotný organizátor DJ NobodyListen vystoupí sólově i v rámci dua VR/Nobody.

Jestli chcete zažít tu největší podzimní jízdu, dorazte v sobotu 2. prosince do Malé sportovní haly na Addict #10 s podtitulem The Festival. Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a buďte u toho! Vstupenky jsou k zakoupení za 300 Kč na goout.net.

Místo konání: Malá sportovní hala, Výstaviště 167, Praha

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?