Máte rádi Chorvatsko? Hledáte kompletního průvodce destinacemi této země a také rádce pro cestu autem k Jadranu? Nejen to, ale i mnoho dalších užitečných informací naleznete na webu Chorvatsko-autem.cz.

Cesta k našemu nejbližšímu teplému moři sice není dlouhá, ale je třeba se na ni připravit. V každé zemi jsou drobné odchylky v legislativě a také se na zahraničních dálnicích platí poplatky, které mohou cestu značně prodražit. Kde se poplatky platí, jaká je jejich výše a jak se jim případně vyhnout, je častou otázkou motoristů mířících do Chorvatska. Každého řidiče také zajímá délka jeho cesty. Web Chorvatsko autem poskytuje tyto informace na jednom místě a popisuje cesty z Prahy a Brna tak, aby vaše trasa byla co nejkratší a nejrychlejší. Dále se dozvíte, jak se dá vyhnout drahé dálnici ve Slovinsku nebo jaké zvolit cestovní pojištění. Na webu také najdete tipy na zajímavá místa, která neleží přímo u moře, ale vyplatí se u nich zastavit.

Chorvatsko autem

Portál se nevěnuje jen cestě k Jadranu, ale také nabízí rozsáhlý přehled lokalit v Chorvatsku. Pokud si vyberete místo vaší dovolené, můžete si rovnou jednoduše zarezervovat ubytování, případně si zvolit z obsáhlé nabídky last minute zájezdů cestovních kanceláří s vlastní dopravou. Aby byly informace o vaší plánované cestě a dovolené úplné, můžete si na stránkách ověřit, jaká je předpověď počasí pro danou lokalitu. Web také nabízí k přečtení řadu článků o zajímavých místech a letoviscích včetně jejich fotografií. Nechybí různé rady a tipy, dozvíte se, kde jsou v Chorvatsku písečné pláže, co si s sebou vzít na dovolenou, nebo si můžete prohlédnout mapu Chorvatska.

Chorvatsko-autem je skvělým pomocníkem při plánování dovolené na Jadranu. Stránky jsou navrženy tak, abyste se k potřebným informacím pohodlně dostali a nemuseli je hledat různě po internetu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?