Ve středu 28. 6. na pražské Náplavce představila značka My Dear Clothing svoji nejnovější kolekci s názvem Roots.

S ní se vrací zpět ke svým kořenům. Po předchozí “high fashion” kolekci je ta nová zas o něco jednodušší. To ovšem neznamená, že oblečení ztratilo na kvalitě. Tvůrci značky se snažili najít nejideálnější střední cestu, aby bylo oblečení dostupnější, ale přitom stále kvalitní, a to se jim také povedlo.

Co všechno nám Zbyněk s Markem o kolekci pověděli, jak to na akci, kde zahráli DJs NobodyListen, Norman a vystoupil Nik Tendo, vypadalo, sleduj v našem videoreportu, o který se postaral Paul Wurcel.

Kolekce Roots je nyní dostupná i online na Footshopu. Podívejte se i na povedený lookbook v podobě videa.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit