Ve středu 27. června se v divadle Ponec představí se svým debutovým albem “Tears of a Giant” zpěvačka Viah, a to včetně několika hostů v rámci eventu s názvem i g n i t i o n.

Název i g n i t i o n v sobě skrývá hudební, vizuální a převážně emoční extravaganzu, kterou vás kromě éterické Viy provedou i další umělecké duše jako Zagami Jericho, drobná dívka, která se však vyznačuje velice výraznou a až drastickou tvorbou, zaručeně se zamilujete do chytlavých melodií synthpopové kapely Pink Gloves z jejichž projevu na vás dýchne atmosféričnost a jedinečný (nejen) Dj Pierre z Radia 1, kterého jste mohli slyšet například na posledním Addictu.

Viino debutové album Tears of a Giant odráží základní stavební kameny její osobnosti: křehkost, sugestivnost a procítěnost. Ve své tvorbě se věnuje zejména tématům identity a autenticity. Intimní vokály jsou zabaleny do elektronické produkce Jiřího Buriana. Její první hudební počin je přímou pozvánkou do jejího křehkého světa intenzivních pocitů.

Tak 27. června v divadle PONEC prosím pěkně! >>> fb_event

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE