Ve středu 27. června se v divadle Ponec představí se svým debutovým albem “Tears of a Giant” zpěvačka Viah, a to včetně několika hostů v rámci eventu s názvem i g n i t i o n.

Název i g n i t i o n v sobě skrývá hudební, vizuální a převážně emoční extravaganzu, kterou vás kromě éterické Viy provedou i další umělecké duše jako Zagami Jericho, drobná dívka, která se však vyznačuje velice výraznou a až drastickou tvorbou, zaručeně se zamilujete do chytlavých melodií synthpopové kapely Pink Gloves z jejichž projevu na vás dýchne atmosféričnost a jedinečný (nejen) Dj Pierre z Radia 1, kterého jste mohli slyšet například na posledním Addictu.

Viino debutové album Tears of a Giant odráží základní stavební kameny její osobnosti: křehkost, sugestivnost a procítěnost. Ve své tvorbě se věnuje zejména tématům identity a autenticity. Intimní vokály jsou zabaleny do elektronické produkce Jiřího Buriana. Její první hudební počin je přímou pozvánkou do jejího křehkého světa intenzivních pocitů.

Tak 27. června v divadle PONEC prosím pěkně! >>> fb_event

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit