Minulý týden vydal Ektor svoje dlouho očekávané album Detektor. V sobotu byl k tomu rovnou naplánován křest v pražském SaSaZu.

Dne 7.2.2015 se v pražském SaSaZu uskutečnil křest desky Detektor od předního českého rappera Marka Elefteriadise, známého pod jménem Ektor.

10966562_921398624547073_43086582_n

Účast ohlásila i většina hostů z desky, takže jsme kromě Ektora mohli vidět i Vladimíra 518, Ega, Oriona nebo Rytmuse. Přítomen byl i další slovenský interpret, a to sice Momo, který se postaral i o roli předskokana. Jeho 45 minutová show spolu s 3 hodinovým DJ setem, o který se postarali DJs SpecialBeatz, Noir, Castor a Chose, velice slibně naladila publikum a přesně o půlnoci začala Ektorova show.

10953720_921398554547080_2055832261_n

10958774_921398644547071_1217092255_n

Jako první byl představen videoklip „Ve dne, v noci“, v němž Ektor nosí v taškách oblečení Detektor a který sklidil velký úspěch.

Zdroj: fotodance.cz

Poté přišel na stage Ektor s jeho crew, v rukou tytéž tašky jako ve videoklipu plné Detektorovského oblečení, které posléze rozházeli do publika. Po prvním singlu Exploze bylo zřejmé, že Ektor hodlá předvést opravdu kvalitní show, což se mu nakonec rozhodně povedlo.

Kromě Exploze jsme mohli slyšet i mnoho dalších singlů z alba Detektor, jako: Nohy V Pěst, Jak Jinak, Proč nebo Generace X. Ke slyšení byly však i singly z Ektorových starších alb Tetris, Topství a Airon Meidan. Došlo i ke křtu nové desky, kterou Ektor se svými DJs SpecialBeatzem a Konexem polili vodkou a poté hodili do publika.

Křest desky společně s producenty Konexem a SpecialBeatzem (zdroj: fotodance.cz)

Po skončení show se mohli fanoušci přesunout na oficiální afterparty do klubu Fancy Lounge v Dušní ulici, kde se hudby opět ujali DJs Castor, Noir, Chose a SpecialBeatz. I afterparty byla velice vydařená, takže si mohu dovolit říci, že křest alba Detektor může s přehledem kandidovat na jednu z nejlepších akcí roku, a to už v únoru. Snad se v tomto roce ještě dočkáme dalších Ektorových show a v budoucnosti i další desky.

Zdroj: fotodance.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit