Letošní léto je sportem nabité, zapojte se i vy! Nike pro vás připravila sérii eventů s názvem Unlimited Prague. Od pondělí 15. srpna do čtvrtka 18. srpna se můžete zúčastnit speciálních tréninků na pražské Letné. Pro ty nejodvážnější jsou vypsané i noční lekce.

V pondělí a středu budete moci vybírat ze dvou tréninků denně. Startuje se z Nike+ Studia Prague, poté se s  Nike+ Run Clubem vybíhá na Letnou, kde budou připraveny menší cvičící stanoviště a hlavní stage, kde dostanete pořádně zabrat od trenérů z Nike+ Training Clubu. Těšit se můžete na hodinové intervalové a funkční cvičení pro muže i ženy.

unlimited prague photoshoot - was not used yet no2 coloured

Během UnlimitedPrague si budete moci vyzkoušet nové Nike LunarEpic Low Flyknit, nechat si udělat jako vzpomínku unikátní 360° video, které vás zachytí ze všech stran a zažít pořádný trénink.

unlimited prague photoshoot - used on FB

Celá akce vygraduje čtvrtečním UnlimitedDay, kdy se ti nejodvážnější mohou přihlásit na celkem 6 lekcí od středeční půlnoci do čtvrteční půlnoci. A to jen tak někdo nedá. Jako bonus dostanou ti nejrychleji přihlášení navíc triko Nike.

Přihlašujte se zde: go.nike.com/unlimitedprague.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit