Letošní léto je sportem nabité, zapojte se i vy! Nike pro vás připravila sérii eventů s názvem Unlimited Prague. Od pondělí 15. srpna do čtvrtka 18. srpna se můžete zúčastnit speciálních tréninků na pražské Letné. Pro ty nejodvážnější jsou vypsané i noční lekce.

V pondělí a středu budete moci vybírat ze dvou tréninků denně. Startuje se z Nike+ Studia Prague, poté se s  Nike+ Run Clubem vybíhá na Letnou, kde budou připraveny menší cvičící stanoviště a hlavní stage, kde dostanete pořádně zabrat od trenérů z Nike+ Training Clubu. Těšit se můžete na hodinové intervalové a funkční cvičení pro muže i ženy.

unlimited prague photoshoot - was not used yet no2 coloured

Během UnlimitedPrague si budete moci vyzkoušet nové Nike LunarEpic Low Flyknit, nechat si udělat jako vzpomínku unikátní 360° video, které vás zachytí ze všech stran a zažít pořádný trénink.

unlimited prague photoshoot - used on FB

Celá akce vygraduje čtvrtečním UnlimitedDay, kdy se ti nejodvážnější mohou přihlásit na celkem 6 lekcí od středeční půlnoci do čtvrteční půlnoci. A to jen tak někdo nedá. Jako bonus dostanou ti nejrychleji přihlášení navíc triko Nike.

Přihlašujte se zde: go.nike.com/unlimitedprague.