Ještě se k vám nedoneslo, že akce, které má na starosti parta okolo My Dear clothing, vždycky stojí za to? Tak to pojďme napravit. Je tady totiž My Dear Party: Birthday Edition! Narozeniny slaví Nik Tendo & Robin Zoot, kluci z Milion+, takže si na 17. srpna nachystejte svoje orgány a doražte do Quentins!

Mejdan bude rozdělený znovu na dvě části. První, venkovní část, kde bude pro všechny vstup zdarma, se uskuteční na dlouho neotevřené zahrádce, kde ve velkém stanu zahrají DJs DGGR, DECKY a NOWIS. Následně se dění přesune do dolní části baru Quentins, kde NobodyListen & Jugg (FR) odpálí mejdan ve stylu boiler roomu. Co to znamená? DJ pult bude přímo uprostřed lidí, a tak budeš ke všem interpretům doslova na dosah! Jako special guests se ukáží Logic & Jimmy Dickson, kteří možná taky dají pár věcí.


Line-up:

Upper stage

DJ DGGR
DJ DECKY
DJ NOWIS

VIP after party

DJ Fox
JUGG (Fr)
NobodyListen


 

O vedlejší program se postarají partneři Jägermeister, Red Bull, Vans a Queens.cz! Rozhodně se vyplatí přijít včas, užít si welcome drink od holek z Jäger Beets, namíchat si vlastní drink u Red Bull lab baru nebo se zakousnout do Vans vafle!

13076932_994789013940320_217463329254368161_n

Dolní mejdan bude jen pro pár lidí, ale nezoufejte, protože díky nám máte šanci se na tuhle šílenost dostat i vy! Jak? Přejděte na náš Facebook a splňte pokyny v popisku.


>>> FACEBOOK EVENT <<<

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit