Jsou filmy, které si už budete navždy pamatovat kvůli své kvalitě. Jsou filmy, které si budete pamatovat, jelikož taková kravina se prostě nezapomene, ale pak je tu film Odebrat z přátel (Unfriended), který velmi brzy spadne do historie těch nejhorších hororových filmů.

Ano. Udělat film z pohledu počítače se skupinovým videochatem na Skypu je skvělý nápad, ale tenhle film z toho dokázal udělat frašku největšího ražení. Skupinu teeangerů totiž atakuje nezvaný online host, který pomalu donutí páchat každého jednotlivě sebevraždu tím nejdebilnějším způsobem. Kulma na vlasy, mixér? Jako opravdu? Celou dobu v kině se jen koukáte na telefon a čekáte, kdy už film konečně skončí. A kdo má vlastně být ten nezvaný host? Před rokem vlastní rukou zabitá kamarádka téhle skypové skvadry teenagerů.

Pokud se tedy chystáte na něco do kina a chcete přemýšlet nad samotným filmem a ne nad všemožným jiným, tak to na Odebrat z přátel (alias Unfriended) opravdu nechoďte.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit