Tento rok je plný rapových akcí, na kterých se objevují opravdu velká jména. Včera v Roxy Denzel Curry, zanedlouho nás čeká Yung Lean nebo Ty Dolla Sign a nyní jsme se dozvěděli, že tu 6. července vystoupí Tyler the Creator!

24 letý Tyler the Creator, rapper, hudební producent, ale také příležitostný herec či grafik z Kalifornie, je po hudební stránce aktivní od roku 2007. V Praze vystoupí poprvé a jistě nám zde představí své největší hity typu Yonkers, Tamale nebo třeba Fucking Young z jeho zatím posledního alba Cherry Bomb, na které si přizval velká jména typu Kanye West a Lil Wayne.

Tyler je dost extravagantní a rád nosí převážně barevné oblečení a o oblíbené značce a typu boty se asi nemusíme moc spekulovat. Jak sám řekl, nosí Old Skooly 24/7. Je i velmi kontroverzní a byl mu například zakázán vstup do Austrálie, Nového Zélandu a dokonce do Spojeného Království, tak tedy doufáme, že zde se vše obejde bez problémů a koncert si všichni společně užijeme.

Lístky na koncert budou dostupné od čtvrtka 25. února a jejich cena bude činit 650 Kč plus poplatky. Koupit si je budete moct na stránkách www.goout.cz, ale také v sítích Ticketportal, Eventim nebo Ticketpro.


zdroj: www.facebook.com/events/1053300358062369
zdroj: www.facebook.com/events/1053300358062369

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit