Tento rok je plný rapových akcí, na kterých se objevují opravdu velká jména. Včera v Roxy Denzel Curry, zanedlouho nás čeká Yung Lean nebo Ty Dolla Sign a nyní jsme se dozvěděli, že tu 6. července vystoupí Tyler the Creator!

24 letý Tyler the Creator, rapper, hudební producent, ale také příležitostný herec či grafik z Kalifornie, je po hudební stránce aktivní od roku 2007. V Praze vystoupí poprvé a jistě nám zde představí své největší hity typu Yonkers, Tamale nebo třeba Fucking Young z jeho zatím posledního alba Cherry Bomb, na které si přizval velká jména typu Kanye West a Lil Wayne.

Tyler je dost extravagantní a rád nosí převážně barevné oblečení a o oblíbené značce a typu boty se asi nemusíme moc spekulovat. Jak sám řekl, nosí Old Skooly 24/7. Je i velmi kontroverzní a byl mu například zakázán vstup do Austrálie, Nového Zélandu a dokonce do Spojeného Království, tak tedy doufáme, že zde se vše obejde bez problémů a koncert si všichni společně užijeme.

Lístky na koncert budou dostupné od čtvrtka 25. února a jejich cena bude činit 650 Kč plus poplatky. Koupit si je budete moct na stránkách www.goout.cz, ale také v sítích Ticketportal, Eventim nebo Ticketpro.


zdroj: www.facebook.com/events/1053300358062369
zdroj: www.facebook.com/events/1053300358062369

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?