Turnt Clothing je sice mladá značka, ale narozdíl od konkurence, která se na našem trhu s módou pohybuje, se do všeho pustila opravdu s vervou a za dobu své poměrně krátké existence mají za sebou již několikátou kolekci a řadu úspěchů. Že si zakládají především na kvalitě svých výrobků a smyslu jejich významu, je zcela evidentní a je to právě to, čím několikanásobněkrát převyšují již více let fungující konkurenty.

My jsme si dovolili podívat se na zoubek této značky o trochu důkladněji, a tak vám můžeme představit několik zajímavých informací, přičemž spousta renomovaných českých brandů by si mohla vzít příklad!

turnt clothing lookbook fall16 06

#tým

Za celým Turnt Clothing stojí dva kluci, Sebastian a José. Ano, nejedná se o typická česká jména, neboť kluci také nejsou tak úplně Češi. I to je zřejmě jeden z důvodů, proč k práci s brandem přistupují tak, jak přistupují. Zkrátka s jinou mentalitou než jako náš “český standart”.

#kolekce

Jak jsem již zmínil, kluci si zakládají na tom, aby každý produkt něco znamenal. Každý kousek z kolekce má zkrátka svoji story. Tak například caps, které tvořili první kolekci a celou značku vlastně i představili, vyšly ve 4 typech – “MAKE FASHION GREAT AGAIN”, “MAKE AMERICA GREAT AGAIN” v čínské verzi, “BLACK SUÈDE” a “PINK SUÈDE”. Jejich význam si buďto může domyslet každý sám, a nebo si může ten originální příběh přečíst na jejich webu.

Že se jim tyto čepice opravdu povedly, dokládá například i fakt, že si je oblíbili i světoví DJs Bassjackers nebo Mike Williams, kteří nyní nosí jejich kousky.

Dalším milníkem v historii této značky bylo představení kolekce několika pink t-shirts (jejichž kvalita je opět více než nadprůměrná), z nichž nejvíce nás zaujalo triko s motivem Donalda Trumpu, jakožto dost aktuálním tématu, s názvem “PUSSY EVERYWHERE”.

TURNT CLOTHING FALL16 LOOKBOOK

#get_turnt

Co se týče nejnovější kolekce FALL16, která má online drop naplánován na 4. 11. 12:00, musíme kromě toho, že bude obsahovat jak trika, tak mikiny, zmínit hlavně i to, že je k ní zorganizovaná akce ve Fancy Lounge (Dušní 8, Praha 1). Ta proběhne ve stejný den večer (od 21:00) a kromě možnosti zakoupení nejnovějších kousků z kolekce na ní vystoupí i DJs a rapper Pedro, o kterém jsem nedávno psali. Vstup je pouze pro 18+.

#USA

Že k businessu kluci z Turnt Clothing přistupují opravdu zodpovědně, dokazuje i to, že ke zmíněné události nezapomněli natočit video teaser, na který se nyní můžeš podívat. Jo a také to, že již expandují do Ameriky, no kdo to může říct?

Co by mohlo zajímat některé ze čtenářů, je fakt, že do Turnt týmu stále hledají a nabírají nové designéry, respektive hlavně samostatné umělce pro potencionální tvorbu kolaborací.

Věřte, že o této značce ještě hodně uslyšíme! Kluci mají našlápnuto opravdu solidně. Tak co, vidíme se 4. 11. ve Fancy? Pokud nedorazíš, budeš litovat.

GET TURNT NOT BURNT!


>>> Web
Facebook <<<
>>> Instagram
YouTube <<<