Již tento pátek 4. listopadu se koná v pořádí již 4. díl akce Libová Shunka, který bude nabitý zajímavými hosty. Tak se neváhejte stavit!

Shunka Crew pro nás přichystala další porci Libové Shunky. Událost se bude tradičně odehrávat v letenské VýLetné. Začátek je naplánovaný na 8. hodinu večer. Jak je již zvykem, tak se na akci představí mnoho DJ’s, kteří budou hrát až do ranních hodin. Pojďme si je teď společně představit:

14590269_359663314368891_5418579027535956578_n

  • Noidea

Noidea je mladý a zarputilý dj, co se snaží svými převázně neurofunkovými mixy smíchanými s dalšími songy ze žánru drum and bassu nenechat nikoho chladným.

Dovolíme si říct, že je to už shunka matador. Přes léto stihl objet mnoho festivalů včetně Colours of Ostrava, sám nebo s parťákem Aid Kidem. Kewu vaří jenom z nejčerstvějších surovin – málokdo má tak dobře zmáknutou juke/bassline/garage/grime/jersey club/ scénu jako on, neunikne mu žádná aktualita ani raritka. 160 bpm, prostor, kde si mnoho zkušených DJs neví rady, je jeho specialitou.

  • Mikuláš Juráček

Mikuláš Juráček jako OVERLORD se na Vás těší na 4.večeru SHUNKA CREW. Tentokrát však jeho vystoupení bude oproti jeho předchozí mystické show směřováno ke zvukům čistší popové linie, avšak tadičně spirituální základ je zachován. Stromy, mraky, zvířata, pojďte všichni a společně zatančeme na harmonie spirituálního popu.

Zkušený DJ a producent, člen uskupení Sapyens Records, zvukový chameleon, co se nebojí sáhnout hluboko do bagu pro rovné beaty nebo zlámané, přičemž společným jmenovatelem je syrovost. V tichosti se objevuje na Radiu 1 ve Work Outu DJe Tuca nebo na Radiu Wave u Honzy Bárty v Turbanu, ačkoli sám turban nenosí (ale mohl by).
Letos si zahrál na Cross Festivalu, Coal Festivalu a Elekce Festivalu. Supportoval: Bok Bok, Jam City, TSVI & Wallwork, Sudanim, Rushmore, Timbah, NKC, Phrixus, My Nu Leng, Beneath, Dub Phizix nebo Young Luxenberg.

  • Biftech & Keetah

Dva mladí DJs, které není třeba dlouho představovat. Jejich kvakvající bassline prošpikovaný fresh club music Vás udrží na nohou až do raních hodin.

Chlapec s dospělou hlavou, dítě české elektroniky, držitel ceny Vinyla 2015 v kategorii objev roku. Za poslední 3 roky toho dokázal opravdu hodně – předskakoval zahraničním hvězdám (SOHN, SOPHIE, Groundislava, Kiasmos, Arms and Sleepers atd.), odehrál desítky koncertů a DJ setů (Colours of Ostrava, KVIFF, Boskovice a mnoho dalších), účastnil se sound designerských sympózií v Čechách i v zahraničí.
Po vydání prvních dvou singlů (Sleep Start a Broken Arp) a následného vydání debutového alba (Aid Kid LP) se stal vycházející hvězdou pražské elektronické hudební scény.
Ve svých DJ setech se nebojí žádné šílené kombinace, zvlášť když po jeho boku stojí parťák Kewu.

11147046_170340843301140_6858060699056232572_o

Tak nezapomeňte 4. listopadu v 20:00 ve VýLetné!

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit