Vychází 3. díl TWEETCASTU. Pořadu, který rozhodně nemá za cíl nikoho edukovat. Dva lidi, co mají Twitter, se spolu baví o všem a o ničem. Hostem třetí epizody je Matěj Fréhar alias @TravisKokot, který mluvil o provozování známých pražských barů jako Stalin nebo Fuchs2, o rozdílech vztahu mladých lidí k drogám a alkoholu v Praze a mimo ni, ale také třeba o úspěšném instagramovém profilu Spolubydlení. Sledujte už nyní na našem YouTube a na všech streamovacích audio platformách.

Lidi z Twitteru (nejen) o Twitteru. V TWEETCASTU se @yanhoechka baví s lidma o všem a přitom o ničem. Pořad vzniká pod záštitou magazínu Czechmag a vychází každý týden.

Nápady? Připomínky? Cokoliv? Piš na e-mail tweetcast@czechmag.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit