Jak už asi většina z vás ví, tak příští týden, konkrétně 14. února, v Malé Sportovní Hale (dřívější Incheba Aréna) v Praze vystupuje bratrské djské duo Disclosure. My jsme pro vás sestavili žebříček jejich pěti nejlepších songů.

F For You ft. Mary J. Blige

Z debutového alba Settle, které bratrům otevřelo dveře do hudebního světa a nasbírali díky němu celou řadu fanoušků, vzešlo rovnou několik velkých hitů, a jeden z nich je právě F For You, se kterým jim vokálně vypomohla americká soulová zpěvačka Mary J. Blige.

Omen ft. Sam Smith

Song Omen pochází z druhého a též v minulém roce vydaného alba Caracal, se kterým Disclosure vyjeli na turné. Nemohl na něm chybět ani několika cenami Grammy ověnčený Sam Smith, kterého jsme mohli slyšet už na debutovém albu v songu Latch, který se též řadí mezi jeho největší pecky, a jedná se i o song, jehož videoklip je se 172 milióny zhlédnutí nejsledovanějším videoklipem samotných Disclosure.

Hourglass ft. LION BABE

Hourglass pochází též z nového alba Caracal, které bylo nominované na cenu Grammy za nejlepší taneční album, a přesně z tohoto songu můžete cítit ten pravý feeling taneční undergroundové scény, se kterým vypomohla LION BABE, jež tento týden vydává svoji debutovou desku Begin.

You & Me ft. Eliza Doolittle (Flume Remix)

Skvělý song potvrzuje i skvělý videoklip, kterým se Disclosure nebojí ukazovat sexuální chutě a city dvou či více různých lidí. A co si budem říkat – zabírá to a i se na to dobře kouká! Je z toho i skvěle poznat inspirace britským Brightonem, kde bratři Guy a Howard Lawrencovi alias Disclosure trávili množství svého času a které se nejenže považuje za studentské město, ale též právoplatně patří v Anglii za nejlepší taneční scénu hned po Londýně.

Magnets ft. Lorde

Myslím, že k tomu netřeba nějakého dlouhého komentáře. Skvělá spolupráce dvou interpretů, Disclosure a novozélandské zpěvačky Lorde,  jejichž odlišné styly se na výbornou slévají v songu Magnets, který též vyšel na novém albu Caracal.

Pokud tedy ještě nemáte žádné plány na Valentýna, tak vezměte svoji drahou polovičku nebo rovnou partu přátel a vyražte na vystoupení Disclosure, díky čemuž se tenhle ”svátek zamilovaných” může rovnou stát tím doposud nejlepším, jaký jste zažili. Přece jen – na večeři můžete i jiný den.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit