Jak už asi většina z vás ví, tak příští týden, konkrétně 14. února, v Malé Sportovní Hale (dřívější Incheba Aréna) v Praze vystupuje bratrské djské duo Disclosure. My jsme pro vás sestavili žebříček jejich pěti nejlepších songů.

F For You ft. Mary J. Blige

Z debutového alba Settle, které bratrům otevřelo dveře do hudebního světa a nasbírali díky němu celou řadu fanoušků, vzešlo rovnou několik velkých hitů, a jeden z nich je právě F For You, se kterým jim vokálně vypomohla americká soulová zpěvačka Mary J. Blige.

Omen ft. Sam Smith

Song Omen pochází z druhého a též v minulém roce vydaného alba Caracal, se kterým Disclosure vyjeli na turné. Nemohl na něm chybět ani několika cenami Grammy ověnčený Sam Smith, kterého jsme mohli slyšet už na debutovém albu v songu Latch, který se též řadí mezi jeho největší pecky, a jedná se i o song, jehož videoklip je se 172 milióny zhlédnutí nejsledovanějším videoklipem samotných Disclosure.

Hourglass ft. LION BABE

Hourglass pochází též z nového alba Caracal, které bylo nominované na cenu Grammy za nejlepší taneční album, a přesně z tohoto songu můžete cítit ten pravý feeling taneční undergroundové scény, se kterým vypomohla LION BABE, jež tento týden vydává svoji debutovou desku Begin.

You & Me ft. Eliza Doolittle (Flume Remix)

Skvělý song potvrzuje i skvělý videoklip, kterým se Disclosure nebojí ukazovat sexuální chutě a city dvou či více různých lidí. A co si budem říkat – zabírá to a i se na to dobře kouká! Je z toho i skvěle poznat inspirace britským Brightonem, kde bratři Guy a Howard Lawrencovi alias Disclosure trávili množství svého času a které se nejenže považuje za studentské město, ale též právoplatně patří v Anglii za nejlepší taneční scénu hned po Londýně.

Magnets ft. Lorde

Myslím, že k tomu netřeba nějakého dlouhého komentáře. Skvělá spolupráce dvou interpretů, Disclosure a novozélandské zpěvačky Lorde,  jejichž odlišné styly se na výbornou slévají v songu Magnets, který též vyšel na novém albu Caracal.

Pokud tedy ještě nemáte žádné plány na Valentýna, tak vezměte svoji drahou polovičku nebo rovnou partu přátel a vyražte na vystoupení Disclosure, díky čemuž se tenhle ”svátek zamilovaných” může rovnou stát tím doposud nejlepším, jaký jste zažili. Přece jen – na večeři můžete i jiný den.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE