Herzogenaurach/Praha, 7. 1. 2016: adidas Tenis hrdě vítá Tomáše Berdycha ve svém týmu světových hráčů. Současná světová šestka poprvé nastoupila v nové výbavě značky adidas na turnaji ExxonMobil Open v Kataru.

Třicetiletý český tenista podepsal se společností adidas několikaletou smlouvu na sportovní oblečení od hlavy k patě. Renomovaná kolekce adidas Barricade ho bude nyní provázet na jeho cestě k vysněnému grandslamovému vítězství. Tomáš Berdych dlouhodobě patří ke špičce žebříčku ATP a drží se stabilně ve světové desítce již od roku 2010. Jeho poslední úspěchy čítají vítězství v Davis Cupu, získané tituly z okruhu ATP v Rotterdamu, Shenzhenu, Stockholmu a Montpellieru. Byl také semifinalistou US Open, Australian Open, v Madridu, Miami a Dubaji. A čtvrtfinalistou Wimbledonu, Rolland Garros a také turnaje Australian Open.

 „Vždy jsem byl fanouškem značky adidas a obdivoval její oddanost tenisu. Jsem nadšený, že jsem nyní součástí jedné z nejvíce ikonických značek sportovní historie. Těším se, až budu moci předvést výkony hodné třech pruhů,“ říká o novém spojení Tomáš Berdych.

Andrea Swick, vedoucí tenisové sekce adidas Global Sports Marketing k této události uvádí: „Tomášův postup do špičky hvězdného žebříčku ATP jsme sledovali mnoho let a nyní jsme velice potěšeni, že ho můžeme přivítat v tenisové rodině značky adidas. Jeho plynulá, intenzivní hra a přesný sportovní pohyb po kurtu jej činí ideálním hráčem, který posune naší kolekci Barricade do nových výšek.“

Tomáš Berdych tak vstupuje do společnosti dalších hvězdných hráčů značky adidas, jakými jsou například Jo-Wilfried Tsonga, Novak Djokovic (pouze obuv), Simona Halep, Caroline Wozniacki, Ana Ivanovic a Garbine Muguruza.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit