Poslední dobou se u nás začaly objevovat nové značky oblečení stejně tak jako houby po dešti. Některé se mohou pyšnit skvělým nápadem, některé zase kvalitním zpracováním materiálu. Ale jen pár z nich se dokázalo vypracovat a nezaniknout hned po první kolekci. Právě takovou nově vznikající značkou je i Three Hands!

Ať chceme nebo ne, tak mít vlastní značku oblečení již v dnešní době není nic zvláštního. Dnes už si každý rádoby designér umí nakreslit doma v malování logo. A následně ho plesknout na černou mikinu. Ale jen málokterá značka se u nás může pyšnit kvalitním zpracováním, natož vlastním střihem.

Three Hands Apparel si tohle moc dobře uvědomuje a přináší nám svou první kolekci nesoucí název Spaceshit! A o čem kolekce je? Jak už název napovídá, tak je plná vesmírných motivů. V kolekci můžeme krom triček a mikin s raketami nalézt také tašky s logem samotné značky, nebo limitku v podobě facemasky.

Všechny věci jsou z dobrého materiálu s kvalitním potiskem, který se jen tak nesmeje, takže se nemusíte bát dát nic do pračky. O tom, jak sedí na těle, se můžete podívat ve videu níže.

A jak by Three Hands okomentoval samotný zakladatel Bulis?

V podstatě by to do budoucna měla být věc, která by měla mít tři odvětví, a to oblečení, tattoo a printy, jako jsou plagoše a podobné věci. Tudíž by se mělo hlavně jednat o skupinu tří umělců, co dělají to, co je baví tak, jak chtějí, a něco je spojuje. Tím se nemyslí to, že něco dělají, ani že mají rádi stejnej drink, ale sjednocuje je to víc, což je něco jako 6. smysl, nebo třetí ruka! Třetí ruku může mít každej člověk z nás. Není to jen o tom, že něco umíš, ale že si za tím jdeš, děláš to a snažíš se to dělat líp a líp a doufáš, že to přijde. Třetí ruka je, když namaluješ první obraz a najdeš se v tom, je to první olie na skejtu, co tam mrskneš, je to stání před majkem a dělání hudby, je to něco, k čemu tu třetí ruku máš a takzvaně “přikládáš ruku k dílu”.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit