Když se spojí dva odlišně žánrově orientovaní producenti, v tomto případě za house Thomas Fronix a za trap Special Beatz, může vzniknout například tzv. “EDM Trap”. Že to funguje náramně dobře, nás přesvědčují dva výše zmiňovaní společným trackem, který nese název #happymood.

Jak už název vypovídá, nemůže se jednat o nic jiného než pozitivní track, který je zkrátka a dobře o volnosti, svobodě a šťastné náladě. Skladba, s několika dokola opakujícími se chytlavými motivy, si jistě získá (alespoň na nějaký čas) srdce fanoušků podobného hudebního žánru. Na začínající slunné jarní počasí naprosto ideální, což potvrzuje i kladné hodnocení a komentáře na YouTube. Pozitivní náladu tracku doplňuje i vizuál, o který se postaral STUBYSHIT.

Takže poslouchej a nalaď se na #happymood!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit