Po téměř třech letech fungování v Lake Malawi se Albert Černý loučí s bubeníkem Pavlem Pilchem, který byl posledním členem bývalých Charlie Straight.

Po rozpadu třinecké kapely Charlie Straight na podzim 2013 vyrukoval frontman Albert Černý s novým projektem. Jako jediný mu zůstal i bývalý spoluhráč z Charlie Straight Pavel Pilch, se kterým se Albert seznámil v dobách, kdy jako student ZUŠ u Pavla navštěvoval hodiny bicích. Společně s nově příchozím Patrickem a Jeronýmem vytvořili kapelu, která si získala oblibu nejen u nás, ale i v Evropě, především pak ve Velké Británii. Vše šlo jako po másle a Lake Malawi neminulo mnoho úspěšných singlů a koncertů. Nyní se Pavel rozhodl přijmout nabídku kapely Mingo Quartet. Pro Pavla to bude jistě nová zkušenost, hudební repertoár má totiž lehce francouzský nádech, což bude od Charlie Straight a Lake Malawi velká změna a životní výzva. S Albertem se ale rozhodně nerozcházejí ve zlém.

Albert a Antonín
Albert a Antonín

Ještě nedávno skupina Lake Malawi vystupovala ve složení: Albert Černý (zpěv, kytara), Patrick Karpentski (kytara, basová kytara, vokály), Pavel Pilch (bicí) – bývalý člen Charlie Straight, Jeroným Šubrt (kytara, basová kytara, bicí).

To už je ale minulostí. Místo Pavla za bicí usedne Antonín Hrabal. Přejeme, ať to klukům šlape alespoň tak dobře, jako doposud!

Více informací můžete nalézt na webu Lake Malawi.

foto:
facebook.com/Lake Malawi

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit