Does Young Metro trust Desiigner? Otázka, co zajímá dost lidí sledující rap v USA. Na desce The Life Of Pablo bylo dost spoluprací s různými interprety, jedním z nich byl i pro některé neznámý Desiigner, jehož jste si jistě mohli zaměnit za atlantského rappera Futurea. Podobný hlas, podobná flow… Všichni na internetu začali řešit toto téma, začali vznikat různé obrázky a nevyhlo se to samozřejmě ani těmto dvěma jmenovaným. Future se ohledně toho vyjádřil na jednom svém koncertu, a to tak, že řekl, že je jen jeden Future a tak to bude. Jak jsem již zmínil, Future je z Atlanty, Desiigner je však z NYC, Brooklynu.

“He sounds like Future, more than Future sounds like Future.”

Song “Panda” od Desiignera, jehož část byla použita na TLOP je zatím asi největší banger roku 2016, možná i proto se o Desiignerovi mluví víc a víc. A možná i proto, že podepsal deal s G.O.O.D. Music.

Aspoň na pobavení ohledně této celé události tu mám pár obrázku týkajících se tohoto tématu.

8997d0da9d9e1584448c320916e776bc.482x350x1

thatlook1

Twitter-When-desiigner-and-future-see-face-601ed0

Twitter-When-Future-meets-Desiigner-1fd985

Ná závěr bych vyjádřil svůj názor na věc. Podobnost hlasu a flow tam je beze sporu, ale stejně mi přijde, že Desiigner má před sebou i tak super budoucnost. Je mladý, má smlouvu s G.O.O.D. Music a baví lidi. O tom to je.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit