Does Young Metro trust Desiigner? Otázka, co zajímá dost lidí sledující rap v USA. Na desce The Life Of Pablo bylo dost spoluprací s různými interprety, jedním z nich byl i pro některé neznámý Desiigner, jehož jste si jistě mohli zaměnit za atlantského rappera Futurea. Podobný hlas, podobná flow… Všichni na internetu začali řešit toto téma, začali vznikat různé obrázky a nevyhlo se to samozřejmě ani těmto dvěma jmenovaným. Future se ohledně toho vyjádřil na jednom svém koncertu, a to tak, že řekl, že je jen jeden Future a tak to bude. Jak jsem již zmínil, Future je z Atlanty, Desiigner je však z NYC, Brooklynu.

“He sounds like Future, more than Future sounds like Future.”

Song “Panda” od Desiignera, jehož část byla použita na TLOP je zatím asi největší banger roku 2016, možná i proto se o Desiignerovi mluví víc a víc. A možná i proto, že podepsal deal s G.O.O.D. Music.

Aspoň na pobavení ohledně této celé události tu mám pár obrázku týkajících se tohoto tématu.

8997d0da9d9e1584448c320916e776bc.482x350x1

thatlook1

Twitter-When-desiigner-and-future-see-face-601ed0

Twitter-When-Future-meets-Desiigner-1fd985

Ná závěr bych vyjádřil svůj názor na věc. Podobnost hlasu a flow tam je beze sporu, ale stejně mi přijde, že Desiigner má před sebou i tak super budoucnost. Je mladý, má smlouvu s G.O.O.D. Music a baví lidi. O tom to je.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE