V pořadí druhá kolaborace švédského oděvního řetězce H&M a světoznámého zpěváka Abela Tesfaye aka The Weeknd přináší novou podzimní kolekci pro tento rok.

H&M po první veleúspěšné kolekci “Spring Icons” na jaře tohoto roku, opět spojuje síly se zpěvákem The Weekndem a přichází s podzimní kolekcí “The Weeknd collection”.

Kolekce obsahuje kousky, které by neměly chybět v žádném šatníku pro podzimní studené počasí. Dočkali jsme se tak například několika druhů triček, mikin, svetru a v neposlední řadě parky a bomberu. Vše v kombinaci tří barev (černé, bíle a vínové) a jednoduchých povedených vzorů. Samozřejmě nechybí ani symbolický znak Abelova labelu “XO”. Ceny jsou opět velmi přijatelné, ovšem dá se očekávat, že se v ČR nesetkáme se všemi kusy této kolekce.

Vzhledem k úspěchu první kolekce bude doba dostupnosti těchto limitovaných kusů rozhodně krátká, a proto neváhejte a nakupujte svoje oblíbené kousky už teď online nebo v kamenných obchodech.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit