Reklama

V pořadí druhá kolaborace švédského oděvního řetězce H&M a světoznámého zpěváka Abela Tesfaye aka The Weeknd přináší novou podzimní kolekci pro tento rok.

H&M po první veleúspěšné kolekci „Spring Icons“ na jaře tohoto roku, opět spojuje síly se zpěvákem The Weekndem a přichází s podzimní kolekcí „The Weeknd collection“.

Kolekce obsahuje kousky, které by neměly chybět v žádném šatníku pro podzimní studené počasí. Dočkali jsme se tak například několika druhů triček, mikin, svetru a v neposlední řadě parky a bomberu. Vše v kombinaci tří barev (černé, bíle a vínové) a jednoduchých povedených vzorů. Samozřejmě nechybí ani symbolický znak Abelova labelu „XO“. Ceny jsou opět velmi přijatelné, ovšem dá se očekávat, že se v ČR nesetkáme se všemi kusy této kolekce.

Vzhledem k úspěchu první kolekce bude doba dostupnosti těchto limitovaných kusů rozhodně krátká, a proto neváhejte a nakupujte svoje oblíbené kousky už teď online nebo v kamenných obchodech.

Podpoříte nás?

Czechmag je nezávislý magazín, který od roku 2014 mapuje českou kulturu, subkultury, umění a underground. Píšeme články vlastním stylem, natáčíme videa, přinášíme reportáže z akcí i rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Pokud se ti naše tvorba líbí, můžeš nás podpořit a pomoci nám udržet Czechmag naživu. Každý příspěvek – malý či velký – nám dává sílu pokračovat a přinášet ti ještě lepší obsah.

Chci vás podpořit!

Reklama