28. listopadu bude smíchovský Futurum Music Bar svědkem teprve druhého vystoupení The Horrors v České republice. Angličtí čarodějové se zvukem, který se mění s každým albem a pohybuje se někde mezi shoegaze, electro, psychidellic a dříve i post punkem, přijedou představit jejich aktuální novinku, v pořadí již páté album s příhodným názvem “V”.

Horrors V

“V”, které vyšlo 22. 9. je dle hudebních kritiků hodnoceno jako komplexní, vyspělé album, které ale zůstává věrné pověsti The Horrors a stává se tím velice zdatným pokračováním předchozích “Primary Colours”, “Skying” či předposlední nahrávkou “Luminous”.

Písničky jako “Machine” nebo “Something to Remember Me By” zazní již téměř za měsíc, pokud chceš být u toho.

Vstupenky najdeš na webu Futurum Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit