Strespez? Možná ti to ještě nic neříká, ale věz, že po tomto videoklipu si jméno tohoto slovenského rappera, který se na hudební scéně pohybuje již 5. rokem, snadno zapamatuješ.

Strespez pracuje od ledna tohoto roku na EP s názvem “Po rokoch”, o kterém informoval spolu s videoklipem na skladbu V.B.O. již v červenci. Tentokrát posílá v pořadí třetí videoklip z tohoto počinu na skladbu s názvem “Mrazivá noc”, která není zpracována formou klasického videoklipu, ale jedná se o komixový vizuál.

Všechny kreslené scény v tomto komix videu měl na starosti Dominik Trusina a o post produkci se postaral Marek Sikora. Produkci k této skladbě dodal Homie Beats a mix/master obstaral Kenny Rough, který Strespezovi po zvukové stránce ošéfuje celé EP. To by mělo spatřit světlo světa na přelomu listopadu a prosince.

Co na videoklip a text říkáš?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit