Petr Kutheil zpíval s akustickou kapelou a za kmotra mu přišel Martin Dejdar.

Petr Kutheil – Nádherná

Koncert byl plný kolegů z branže, s kterými Petr Kutheil spolupracuje. Namátkou můžeme vyjmenovat Rudu z Ostravy, herečku Evu Burešovou, Ondřeje Rumla a další známé tváře. Petr plánuje pořádat akce s přáteli v klubu Follow me každý měsíc a vždy si bude zvát hosty z různých odvětví umění.
Poměrná část ze vstupného jde vždy na na pomoc dětem na onkologické onemocnění, za což Petrovi smekáme a držíme palce.

Ruda

Kromě toho, že se Petr Kutheil pustil na sólovou dráhu ve zpěvu, zároveň dostal zajímavou roli v muzikálu “Mýdlový Princ”, kde hraje se svým kmotřencem svého klipu Martinem Dejdarem.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit