26. září se v Radlické kulturní sportovně uskuteční STREETWEAR-SKATE bleší trh “Street Flea Market”. Bleší trh s oblečením, kde se kromě skvělého oblečení, pití a jídla můžete těšit na spoustu doprovodných aktivit, soutěží o hodnotné ceny a mnoho dalšího, plus jako bonus zde vystoupí ROBIN ZOOT (A51), yeezuz2020 a jako DJs zahrají Rusty a Pedro.

Jestli máte zájem o lístky, jsou dostupné na oficiálních stránkách akce a nebo pro vás máme skvělou zprávu! Můžeš s námi soutěžit o free vstup, přímo zde! Všechny informace o soutěži najdeš po rozkliknutí odkazu.

street flea market

Nyní vám ještě přinášíme krátký rozhovor s organizátorem akce.

Takže… Jak vás napadlo přidat k “Street Flea Market” koncert Borise a Robina Zoota?

Chtěl jsem tu akci oživit, přinést do toho kapku kultury, udělat z toho takový hřeb večera, navíc to jsou v pohodě týpci a lidem v komunitě, pro které je tato akce určená, se jejich hudba líbí taky.

Kolik lidí stojí za organizací této události?

Jedu v tom sám a podobnou zkušenost nemám, proto doufám, že to vyjde, sejdeme se v co největším počtu, zapaříme a seznámíme se.

Akce se opět koná v Radlické Kulturní Sportovně, myslíš si, že to jsou vhodné prostory pro akce tohoto typu?

Kluci z Radlické Kulturní Sportovny jsou hodně otevření podobným projektům, prostor se pro naše potřeby ideálně hodí.

Povíš nám něco k programu?

Určitě. Budou tu různé soutěže, doprovodný program, koncert a afterparty.

Afterparty bude také v Radlické, nebo v nějakém klubu?

Všechno se bude konat v Radlické.

Plánuješ další ročníky?

Pokud vyjde první ročník, určitě uspořádám další!

Něco na závěr?

Shrnu to jednoduše: Pokud si příznivec streetwearu, určitě doraž! Nasaješ atmosféru, nakoupíš a hlavně se pobavíš!

Doufáme, že se s co nejvíce z vás uvidíme a že si to všichni společně užijeme. Sleduj událost na Facebooku a jestli ještě nemáš lístky, zkus si o ně zasoutěžit!


street flea

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit