Oscilátor si klade za cíl představit scénu elektronické hudby České republiky. Na platformě Clubhouse budou rozhovory s lidmi, kteří byli u jejího zrodu, stejně tak jako s lidmi, kteří scénu formují dnes.

První tři díly jsou věnovány 90. létům a prvním akcím a klubům, které v Čechách vznikly. Následně budou díly představovat důležité osobnosti elektronické scény v rovině taneční i akademické.

Moderátory jsou Martin Neal aka Žárovka (zakladatel fenoménu CzechTeku) a Barbora Ulrychová (DJka a promotérka).

První díl, který proběhne v neděli 21. 3. od 19:00, se bude věnovat prvním elektronickým vlaštovkám. Hosty budou legendární DJ Bidlo a průkopník Tomáš Doležal.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit