Hledáte kvalitní sklápěčovou korbu, valníkovou plošinu či jakýkoliv jiný speciální přívěs pro váš nákladní automobil. Nemusíte chodit daleko. Věděli jste, že přímo v České republice máme špičkového výrobce všech zmíněných produktů? Každý z nich přitom tvoří od projekční činnosti přes programové zpracování dílů, prvovýroby až po svařování a samotnou montáž na vozidla. Chcete se přesvědčit sami?

Povězme si to na rovinu. Výrobců kvalitních koreb a valníků není příliš. Přitom jsou potřeba v neuvěřitelném množství odvětví od zemědělství přes stavebnictví po vojenství. Pokud zrovna přemýšlíte nad koupí něčeho takového, máme pro vás skvělý tip. Výrobce, který krom samotného produktu zajistí i kompletní přestavbu dle mezinárodních předpisů ADR, ověří a opraví tachograf nebo třeba upraví podvozek. Ačkoliv působí ve více než 8 státech, o vše se postarají zlaté české ručičky.

Je libo korba, valník či snad zrnovoz?

Tradiční český výrobce Porgest působí na trhu s nákladními plošinami a nástavbami již přes 20 let. Poradí vám s se samotný výběrem a korby na nákladní auto i jakékoliv jiné produkty vyrobí a připraví dle vašich požadavků. Žádnou překážkou pro ně však není ani valníková plošina či zemědělská nástavba.

V Porgestu se věnují civilnímu i vojenskému provedení svých produktů a každý z nich je tvořen ve vysoce kvalitním provedení. Kromě výroby plošin, koreb, zrnovozů, lesovozů, speciálních přívěsů či nádrží na PHM a oleje se ale věnují i množství služeb. Mimo montáží jednotlivých částí třeba špičkovému ověření tachografů. Každé vozidlo kategorie N2 a N3 musí být totiž dle platných předpisů od roku 1990 vybaveno EC tachografem schváleného typu s platným ověřením. A Porgest je opravdovým odborníkem v oboru. Je součástí Státních metrologických středisek (AMS) a servis provádí výměnným způsobem, což znamená, že zákazník odjede vždy s novým, nebo opraveným tachografem.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit