Space Love je společným a dlouholetým projektem Andrey Pekárkové (@akadraka) a Vojtěcha Nováka (@voodoobeats808), který se prezentuje specifickým audiovizuální konceptem a originálním tvůrčím přístupem.

Vesmírná odysea tohoto dua začala jako nevinné setkání a po několika projektech přerostla v srdeční záležitost, která protíná časoprostor a pomocí gravitace přitahuje všechny vesmírné milovníky alternativní muziky. Hlavními složkami této mezigalaktické výpravy jsou atmosferické beaty, digitální grafické doprovody a projekce, které narušují sterilní dimenzi klubového hraní a přináší ojedinělý zážitek. Tento projekt je výsledkem dvou milovníků vesmíru, hudby, grafiky a především života.

Spolupráce Andrey a Vojty vynesla dohromady už 6 alb. Počátky nalezneme v roce 2014, kdy vychází debutové album “Ash Tar She Ran”. Posledním projektem je deska z roku 2016, nesoucí název “666km/H”. Toto originální spojení je však jen částí už tak bohatých kariér obou autorů, které čítají několik dalších ojedinělých projektů a zálib.

Vojtova producentská cesta našla destinaci v labelu Hugo Toxxxe a právě v labelu Hypno 808 startuje i jeho rapová kariéra, která přinesla debutové album Techno808, o němž si můžete přečíst více v rozhovoru ze srpna. Pokud bychom nakoukli pod pokličku kariéry Andrey, najdeme tam položky jako live VJ performance, video projekce, grafické koláže a podobně. Poslední zmíněná věc se rozvinula do podoby alternativní medicíny ve spojení s vizuálními prvky. Projekt “Recreation/Virtual Wellness” (@recreationwellness) se tak stal dalším z mnoha stěžejních aktivit její dosavadní cesty. Tyto bohaté kariéry však spájí jeden velký vesmírný příběh – Space Love.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit