Space Love je společným a dlouholetým projektem Andrey Pekárkové (@akadraka) a Vojtěcha Nováka (@voodoobeats808), který se prezentuje specifickým audiovizuální konceptem a originálním tvůrčím přístupem.

Vesmírná odysea tohoto dua začala jako nevinné setkání a po několika projektech přerostla v srdeční záležitost, která protíná časoprostor a pomocí gravitace přitahuje všechny vesmírné milovníky alternativní muziky. Hlavními složkami této mezigalaktické výpravy jsou atmosferické beaty, digitální grafické doprovody a projekce, které narušují sterilní dimenzi klubového hraní a přináší ojedinělý zážitek. Tento projekt je výsledkem dvou milovníků vesmíru, hudby, grafiky a především života.

Spolupráce Andrey a Vojty vynesla dohromady už 6 alb. Počátky nalezneme v roce 2014, kdy vychází debutové album “Ash Tar She Ran”. Posledním projektem je deska z roku 2016, nesoucí název “666km/H”. Toto originální spojení je však jen částí už tak bohatých kariér obou autorů, které čítají několik dalších ojedinělých projektů a zálib.

Vojtova producentská cesta našla destinaci v labelu Hugo Toxxxe a právě v labelu Hypno 808 startuje i jeho rapová kariéra, která přinesla debutové album Techno808, o němž si můžete přečíst více v rozhovoru ze srpna. Pokud bychom nakoukli pod pokličku kariéry Andrey, najdeme tam položky jako live VJ performance, video projekce, grafické koláže a podobně. Poslední zmíněná věc se rozvinula do podoby alternativní medicíny ve spojení s vizuálními prvky. Projekt “Recreation/Virtual Wellness” (@recreationwellness) se tak stal dalším z mnoha stěžejních aktivit její dosavadní cesty. Tyto bohaté kariéry však spájí jeden velký vesmírný příběh – Space Love.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?