Je 26. října a právě dnes vychází dalšímu zahraničnímu rapperovi, Snubbsovi, videoklip na YouTube kanálu I LOVE PARTY PRODUCTION.

Snubbs je 20 letý rapper z New Yorku, který se po roce stráveném ve vězení vrací zpět na svobodu a naplno se věnuje nahrávání nových tracků. Nedávno vydal mixtape EVERYTHING MOVING, který najdeš na Soundcloud – zde.

“Snubbs mě oslovil s tím, že by rád představil svoji tvorbu našim fanouškům. Jeho mixtape mě baví a kromě toho, že vypadá jako mladý Meek Mill, tak na majku si to dává jako šéf, a proto jsem souhlasil a spojil náš label s jeho jménem. Nikdo nemůže tušit, kam se za pár roků dostane a při kvalitě jeho nahrávek předpokládám, že o něm ještě určitě uslyšíme,” nechal se slyšet šéf labelu ILPP YAK.SHA.

Snubbs – L’A Capone / The Gat Remix 

Co na tento mladý talent říkáte vy?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit