O streetwearové značce My Dear Clothing jsme v minulosti psali již několikrát. Nyní přichází s kolaborací se značkou Garand Brand, přičemž ve středu 4. listopadu tuto kolekci představí na velké release party, na které můžete být i vy. Release party začíná v 18:00 na zahradě pardubického Quentin’s baru, kde bude postaven velký vytápěný stan Red Bull.

12177997_10206876576104262_2002517882_n

Na místě budete mít exkluzivní možnost koupit si první kousky z této nové kolekce, popř. si dát na baru něco dobrého k pití. Nebudou chybět ani hostestky se zkumavkami namraženého Jägermeisteru. Za djský pult se postaví Kenny Rough.

Úderem desáté večerní se večírek přesune na afterparty do podzemního patra baru Quentin’s, kam bude vstup jen a pouze na tzv. Golden Tickets. O hudební stránku akce se postarají Paulie Garand, Kenny Rough, Logic a v neposlední řadě DJ NobodyListen. Chcete se také zúčastnit? Dva lístky můžete vyhrát, když odpovíte na otázku na konci článku.

Jaké téma bude mít nová kolekce, Zbyněk zatím neprozradil. Nechává to tentokrát jako překvapení až do samotného okamžiku oficiálního představení. Ví se jenom, že nová kolekce vznikla ve spolupráci se značkou Garand Brand. V minulosti se na oblečení My Dear objevily například motivy ze slavných hollywoodských filmů z 80. let nebo prvky antického Řecka a Říma.

12188443_10206876572144163_975327721_n

Soutěž o Golden Tickets

Zbyněk Štandera se nestará pouze o značku My Dear, ale vede také stylový pardubický tetovací salon, který slouží zároveň jako showroom značky. Jak se tento salon jmenuje? Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu zbynekstandera@gmail.com nejpozději do příštího pondělí 2. listopadu 2015. Vylosovaný výherce bude obratem vyrozuměn, kde a jak si vyzvedne své Golden Tickets.

Mimo to se bude o vstupenky soutěžit i na samotné akci, takže ne třeba vzdávat naději v případě, že nebudete vylosováni.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit