Jsou tomu dva roky, co se ve vzdálené galaxii probudila síla a na plátna kin se po několika letech vrátily Hvězdné války. Pokud tedy nepočítáme jednoho darebáka. Jak bylo slíbeno, tak se i stalo. Lucasfilm přináší první trailer k nadcházejícímu dílu, který ponese název – The Last Jedi.

Pokud patříte k milovníkům této velkolepé ságy a Force Awakens s Rogue One vás baví, stejně tak jako mě, mám pro vás skvělou zprávu! Před nějakou dobou byl oznámen název dalšího dílu, který tentokrát ponese název – The Last Jedi. Aby toho nebylo málo, tak nám producenti naservírovali i první trailer. No, a co si budem povídat… Skywalker je zpátky, všude je cítit síla a já mám husí kůži.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit