K tomu, aby byly lidstvu počítače k něčemu, jsou těmto zapotřebí nejrůznější programy, které mají splňovat co nejlépe to, co se od nich očekává.

WebCam Guard

Autor programu: bit.ly/PolasekITcz

Počítače vyžadují k tomu, aby plnily svoji funkci, patřičné programy, a to v dnešní době ty, jež jsou na skutečně vysoké úrovni, odpovídajícím požadavkům moderní doby a náročných uživatelů. A jak je známo, takových programů se nabízí na našem i globálním trhu dost a dost. Tolik, že by se v nich mohl i leckterý zajímavý produkt lehce ztratit. A proto si zasluhují programy, jež by prokazovaly dobré služby svým uživatelům, rozhodně aspoň zmínku. A toto je právě jedním z upozornění na podobnou nabídku.

Mezi tím, co si mohou dnešní uživatelé výpočetní techniky pořídit a co by jim zřejmě nemělo chybět, patří i program WebCam Guarddomovská stránka programu: bit.ly/PolasekITcz.

Tato aplikace slouží k vytvoření kamery spojené se záznamem snímků z webkamery. Tato však na rozdíl od klasických kamer nenatáčí běžné video, jak už jsme na to zvyklí, ale pouze vytváří jednotlivé snímky .PNG formátu, které jsou pořizované díky vlastnostem tohoto programu v jednoduše nastavitelném časovém intervalu. Díky čemuž se zde dosahuje značné úspory velikosti dat ve srovnání s klasickým videem.

K vlastnostem této nabídky dále patří také okamžité zapnutí s libovolnou prodlevou dosahující jedné a více sekund, i vytvoření autospuštění (autorun), je tu taky možnost využití časovače spouštějícího snímkování v uživatelem nastavenou hodinu.

Tento program nevyžaduje admin práva a nemusí se do počítače instalovat, a už v tuto chvíli je dostupná i demo, i plná verze. A připravuje se už i nová verze PRO (2.x), u níž bude po jejím uvedení na trh jak možnost upgrade z dosavadní verze 1.0, tak i koupě zcela nové licence pro tuto následující verzi.

Zmíněný program se tedy hodí každému, kdo potřebuje uploadovat snímky na FTP, či komu je zapotřebí využít kompresi snímků (RAR) a prohlížení skrytých snímků pomocí programu.

A užívání tohoto programu, jenž by možná neměl chybět ani vám, je pak navrch i chráněno PINem.

Článek vytvořen pro bit.ly/PolasekITcz

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit