Zásluhou labelu F*CK THEM si mohou slovenští rapoví příznivci odškrtnout další dlouho očekávané zahraniční vystoupení. V rámci evropské LONELY STAR TOUR se totiž v Bratislavě představí ruská rap star Pharaoh.

Bratislava se může už zanedlouho těšit z velké události, jelikož ji nepoctí návštěvou nikdo jiný než ruská mega hvězda Pharaoh. Tento oblíbený představitel nové rapové vlny (nejen v Rusku) se rozhodl potěšit svoje fans a vyrazit na tour po starém kontinentě. Z celkového počtu 20 zastávek, mezi které mimochodem patří i Praha, se poprvé v historii představení tento interpret také v Bratislavě.

Kdo je Pharaoh?

Pharaoh, člen labelu DEAD DYNASTY, si za svoji kariéru vybudoval poměrně slušné jméno, jehož zvučnost daleko přesahuje hranice jeho rodné země. Jako jeden z mála rusky rapujících interpretů se dokázal prosadit a oslovit i zahraniční publikum. Díky tomu si na své konto připsal už několik světových zastávek.

Počátky startu autorovy kariéry sahají až do roku 2012 a jeho diskografie nyní čítá 7 vlastních projektů, které svojí různorodostí a ruskou originalitou vždy dokázaly zaujmout. Kombinace cloudových beatů, ostrých trapových prvků, notné dávky darkside punkerství a osobitého ruského přístupu dělá z Pharaoha velice originálního a úspěšného autora. Jeho kariéru řádně nastartovalo vydání tracků jako jsou “Black Siemens” nebo “Champagne Squirt”. Po těchto celosvětově povedených počinech se autor dostal do daleko širšího spektra publika a stal se tak worldwide-known osobností, díky které obráží evropské shows.

Pokud si tedy nechcete nechat ujít pořádnou porci moderního soundu a ruskou rapovou obdobu punku, neváhejte a nabíhejte na stránky předprodeje, ať tuto jedinečnou liveshow nepromeškáte. Pokud si nejste ještě svojí účastí jistí, můžete se nechat přesvědčit videem z pražského koncertu z minulého roku, kam Pharaoh zavítal v rámci ROAD TO THE MOON tour.

Bratislavský koncert, který přináší F*CK THEM & Jagermeister, se koná 26. 4. 2018 v klubu Ateliér Babylon. Speciálním hostem této zastávky bude Samey a noví členové labelu F*CK THEM – KHANS. Pro více informací navštivte facebookovou událost.

foto: Tomáš Fiala

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit