V roce 2014 se kreativní ředitel Givenchy, Riccardo Tisci, poprvé spojil s Nike při jejich spolupráci na modelu Nike Air Force 1. Tento rok by se tato spolupráce měla zopakovat.

Čekalo se na to skoro 2 roky. První spolupráce Nike x Tisci byla tak úspěšná, že se o ní mluví dodnes a lidé tyto modely Air Force nosí pořád. Není čemu se divit, když zrovna model z této spolupráce je jeden z nejkvalitněji zpracovaných modelů Air Force vůbec!

O tom, že spolupráce Nike x Tisci se bude tento rok opakovat, nás informoval sám Tisci prostřednictvím jeho Instagramu a to tak, že přidal fotku Sylvestera Stalloneho z roku 1982 a k tomu hashtagy: #coomingsoon, #love a #stallone a označil tam také samotný profil @nike.

RICCARDO TISCI

Kdy přesně spolupráce vznikne a kdy půjdou produkty z ní do prodeje se neví, ale hned, jak se to bude vědět, Vás budeme informovat!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit