I když se počasí tváří jakože létu už definitivně odzvonilo, pro někoho to ale konec určitě není. Proč? Odpověď je jednoduchá. Už za pár dní odstartuje jedna z nejdůležitějších událostí ve streetové subkultuře a tou je HIPHOP KEMP 2016, který tradičně proběhne ve Festival Parku v Hradci Králové, a co by to bylo za jediné HIPHOP kemp, kdyby na něm nemělo svojí stage jediné hiphopové rádio v Čechách, Radio SPIN.

O HIPHOP KEMPU jste skrz éter Rádia SPIN už určitě slyšeli. Ať už šlo o pozvánku, průběžném informování, poodhalování line-upu nebo dokonce soutěž o lístky. Věc, kterou ale prozatím zatajovali je, že na právě na HHK budou mít opět vlastní hangár, nabitý plný jmen, které musíš vidět, a hlavně slyšet.

RADIO SPIN HANGAR startuje s oficiálním startem kempu, a to zítra, ve čtvrtek, 18. 8. 2016, a v 18:00 tuhle párty odpálí nikdo jiný, než Pio Squad. A tahle párty samozřejmě pojede až do nedělních ranních hodin. Kromě Pio se můžete těšit na jména zahraniční jména jako Jay Prince, Chelsea Reject, Artifacts nebo Jehst. A z domácí půdy? Moja Reč, Haha Crew, Gleb, Maniak, ale hlavně v sobotu ve 20:00 se na stagi objeví DMS a Separ. A jak napsali samotní organizátoři kempu, je to nejhořlavější hovno ve slovenské hře, takže bys u toho neměl chybět!

Na místě nebudou chybět ani Spinners. Dan, Nikos, Max a Sam tě budou celý víkend hledat v areálu, nebo ty budeš hledat je? Budou mít sebou určitě nějaká frisbeečka, placky, facky i samolepky, takže potkat je určitě chceš. A aby se ti nestýskalo po moderátorech rádia SPIN, tak hledej i Íčko a Poetu, kteří budou mimo jiné i ve spolupráci s CZECHMAGEM pro vás připravovat nějaký ten zajímavý rozhovor. A kdybys je nenašel? V sobotu budou zavírat stage a s ní i Hip Hop Kemp. Poe je pravý gentleman a tak se za mixák postaví jako první. Najdeš ho od 2 od rána v Radio Spin Hangaru. A Íčko aka DJ Fancy bude ta sladká třešnička na konec. Bude hrát od třetí ranní hodiny a jak dlouho, to záleží asi jenom čistě na vás.

Takže se vidíme. 18. 8. 2016, Radio Spin Hangar, chceme tě v první řadě!

hh-kemp-radio-spin-hangar

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?