I když se počasí tváří jakože létu už definitivně odzvonilo, pro někoho to ale konec určitě není. Proč? Odpověď je jednoduchá. Už za pár dní odstartuje jedna z nejdůležitějších událostí ve streetové subkultuře a tou je HIPHOP KEMP 2016, který tradičně proběhne ve Festival Parku v Hradci Králové, a co by to bylo za jediné HIPHOP kemp, kdyby na něm nemělo svojí stage jediné hiphopové rádio v Čechách, Radio SPIN.

O HIPHOP KEMPU jste skrz éter Rádia SPIN už určitě slyšeli. Ať už šlo o pozvánku, průběžném informování, poodhalování line-upu nebo dokonce soutěž o lístky. Věc, kterou ale prozatím zatajovali je, že na právě na HHK budou mít opět vlastní hangár, nabitý plný jmen, které musíš vidět, a hlavně slyšet.

RADIO SPIN HANGAR startuje s oficiálním startem kempu, a to zítra, ve čtvrtek, 18. 8. 2016, a v 18:00 tuhle párty odpálí nikdo jiný, než Pio Squad. A tahle párty samozřejmě pojede až do nedělních ranních hodin. Kromě Pio se můžete těšit na jména zahraniční jména jako Jay Prince, Chelsea Reject, Artifacts nebo Jehst. A z domácí půdy? Moja Reč, Haha Crew, Gleb, Maniak, ale hlavně v sobotu ve 20:00 se na stagi objeví DMS a Separ. A jak napsali samotní organizátoři kempu, je to nejhořlavější hovno ve slovenské hře, takže bys u toho neměl chybět!

Na místě nebudou chybět ani Spinners. Dan, Nikos, Max a Sam tě budou celý víkend hledat v areálu, nebo ty budeš hledat je? Budou mít sebou určitě nějaká frisbeečka, placky, facky i samolepky, takže potkat je určitě chceš. A aby se ti nestýskalo po moderátorech rádia SPIN, tak hledej i Íčko a Poetu, kteří budou mimo jiné i ve spolupráci s CZECHMAGEM pro vás připravovat nějaký ten zajímavý rozhovor. A kdybys je nenašel? V sobotu budou zavírat stage a s ní i Hip Hop Kemp. Poe je pravý gentleman a tak se za mixák postaví jako první. Najdeš ho od 2 od rána v Radio Spin Hangaru. A Íčko aka DJ Fancy bude ta sladká třešnička na konec. Bude hrát od třetí ranní hodiny a jak dlouho, to záleží asi jenom čistě na vás.

Takže se vidíme. 18. 8. 2016, Radio Spin Hangar, chceme tě v první řadě!

hh-kemp-radio-spin-hangar

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit