V dnešním článku bych vám chtěla představit kolekci tenisek Puma, inspirovanou 70., 80. a 90. léty. Dozvíte se například, že na základě spolupráce PUMY s korejskou lifestylovou značkou Liful vzniklo nové provedení tenisek s názvem R698 SYMPHONY. Další provedení tenisek Puma vám právě teď představím.

PUMA x Liful, R698

Trinomic R698 a jeho nové provedení je zde. Vzniklo na základě spolupráce PUMY s korejskou lifestylovou značkou Liful. Slavila totiž své desáté narozeniny. Můžete vidět, že nový model je kombinací materiálů, jako například nubuk, vlna, síťovina, kůže a reflexní plast. Tento nový model je založen na klasické bílé barvě doplněné různými odstíny šedé. Barevné detaily na podrážkách reprezntují korejskou vlajku.

133(2)

XT-S A BASKET WOVEN PACK

Jako další sneakers jsou tady nově oblečené Trinomic XT-S a PUMA Basket. Basketbalová klasika, která je inspirovaná 70. léty a maskáčovým vzorem. Je k dostání v barvách bílá, černá, šedá a vínová.

puma-woven-pack-2015-fall-winter-2

Trinomic R698 & Blaze of Glory

Nová verze od PUMY představuje ikonický sneakers model Trinomic R698 a Blaze of Glory. Tento typ sneakers je nyní kompletně černý s bíločernými podrážkami.

puma-black-friday-pack-01

Tak co? Líbí se vám spolupráce Pumy s korejskou lifestylovou značkou Liful? Pořídíte si jeden pár těchto tenisek? Napište nám do komentářů svůj názor!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit