V dnešním článku bych vám chtěla představit kolekci tenisek Puma, inspirovanou 70., 80. a 90. léty. Dozvíte se například, že na základě spolupráce PUMY s korejskou lifestylovou značkou Liful vzniklo nové provedení tenisek s názvem R698 SYMPHONY. Další provedení tenisek Puma vám právě teď představím.

PUMA x Liful, R698

Trinomic R698 a jeho nové provedení je zde. Vzniklo na základě spolupráce PUMY s korejskou lifestylovou značkou Liful. Slavila totiž své desáté narozeniny. Můžete vidět, že nový model je kombinací materiálů, jako například nubuk, vlna, síťovina, kůže a reflexní plast. Tento nový model je založen na klasické bílé barvě doplněné různými odstíny šedé. Barevné detaily na podrážkách reprezntují korejskou vlajku.

133(2)

XT-S A BASKET WOVEN PACK

Jako další sneakers jsou tady nově oblečené Trinomic XT-S a PUMA Basket. Basketbalová klasika, která je inspirovaná 70. léty a maskáčovým vzorem. Je k dostání v barvách bílá, černá, šedá a vínová.

puma-woven-pack-2015-fall-winter-2

Trinomic R698 & Blaze of Glory

Nová verze od PUMY představuje ikonický sneakers model Trinomic R698 a Blaze of Glory. Tento typ sneakers je nyní kompletně černý s bíločernými podrážkami.

puma-black-friday-pack-01

Tak co? Líbí se vám spolupráce Pumy s korejskou lifestylovou značkou Liful? Pořídíte si jeden pár těchto tenisek? Napište nám do komentářů svůj názor!