V pátek, 1. června, vypukne v pražském DriveHousu (místo, kde bydlel sám Masaryk), první akce nového party konceptu CXEMA, neboli Schéma.

Těšit se můžeš na velmi zajímavou výzdobu celého místa nebo netradiční videoprojekci a hru světla a tmy. Hlavním lákadlem budou ale samozřejmě DJs. Se svými sety a live shows se zde představí Xanax315, Smash Doctors, J. Majestic, Zodiac a další.

Kapacita je omezena, takže si hlídej čas, abys přišel včas a nebylo už plno!

Vstup je za pouhých 100 korun (200 za VIP), info sleduj na facebookové události. Tak co, dorazíš?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit