Osobní komerční sklady pro uskladnění a úschovu nejrůznějších věcí jsou vítaným a poměrně novým řešením nedostatku místa. Proč tedy mít osobní sklad a jaké jsou možnosti jeho využití?

Bez práce

Pokud se rozhodnete pro využití této služby, to nejtěžší máte za sebou. Dle vašeho přání vás navštíví specializovaná firma, v případě potřeby vám věci bezpečně zabalí a pro lepší přehled pořídí jejich seznam a fotografie. Překážkou nejsou ani větší a objemnější věci, včetně nábytku, jeho demontáže a montáže při vrácení ze skladu.

Přehled a bezpečnost 24/7

Co se samotného skladování týče, vaše věci budou uskladněné v čistém, vytápěném a klimatizovaném skladu. Na výběr máte skladovací boxy o objemu 1 m2, 5 m2, 10 m2, 15 m2 a 25 m2. Není ovšem žádný problém zajistit i větší prostory, žádá-li si to situace. Vaše věci jsou non-stop pod dozorem kamer a pohybových senzorůa vy navíc máte online přístup ke správně vašeho skladu.

Kompletní servis

O uskladnění je tedy postaráno s veškerou péčí a ta je garantována i v případě že se rozhodnete věci ze skladu zase vyzvednout. Online nebo po telefonu si můžete domluvit termín odvozu a do týdne máte svoje věci zpátky– jako byste je ani nikdy nedali pryč.

Co se dá uskladnit?

Škála využití osobních skladů je opravdu široká. Každá domácnost uvítá možnost uskladnit sezónní oblečení a sportovní pomůcky, vánoční stromek, pneumatiky, zahradní nábytek, kola či nepoužívané hračky. Firmy a drobní podnikatelé zase ocení odpadnutí starostí o archiv dokumentů či uskladnění zboží za velice lukrativní cenu.

Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte kontaktovat firmu PROFIGROUP PLUS, která vám ráda a kvalitně nabídne řešení přímo na míru. Profesionální přístup a reference spokojených zákazníků hovoří za vše.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE