Osobní komerční sklady pro uskladnění a úschovu nejrůznějších věcí jsou vítaným a poměrně novým řešením nedostatku místa. Proč tedy mít osobní sklad a jaké jsou možnosti jeho využití?

Bez práce

Pokud se rozhodnete pro využití této služby, to nejtěžší máte za sebou. Dle vašeho přání vás navštíví specializovaná firma, v případě potřeby vám věci bezpečně zabalí a pro lepší přehled pořídí jejich seznam a fotografie. Překážkou nejsou ani větší a objemnější věci, včetně nábytku, jeho demontáže a montáže při vrácení ze skladu.

Přehled a bezpečnost 24/7

Co se samotného skladování týče, vaše věci budou uskladněné v čistém, vytápěném a klimatizovaném skladu. Na výběr máte skladovací boxy o objemu 1 m2, 5 m2, 10 m2, 15 m2 a 25 m2. Není ovšem žádný problém zajistit i větší prostory, žádá-li si to situace. Vaše věci jsou non-stop pod dozorem kamer a pohybových senzorůa vy navíc máte online přístup ke správně vašeho skladu.

Kompletní servis

O uskladnění je tedy postaráno s veškerou péčí a ta je garantována i v případě že se rozhodnete věci ze skladu zase vyzvednout. Online nebo po telefonu si můžete domluvit termín odvozu a do týdne máte svoje věci zpátky– jako byste je ani nikdy nedali pryč.

Co se dá uskladnit?

Škála využití osobních skladů je opravdu široká. Každá domácnost uvítá možnost uskladnit sezónní oblečení a sportovní pomůcky, vánoční stromek, pneumatiky, zahradní nábytek, kola či nepoužívané hračky. Firmy a drobní podnikatelé zase ocení odpadnutí starostí o archiv dokumentů či uskladnění zboží za velice lukrativní cenu.

Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte kontaktovat firmu PROFIGROUP PLUS, která vám ráda a kvalitně nabídne řešení přímo na míru. Profesionální přístup a reference spokojených zákazníků hovoří za vše.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit